کدخبر: ۳۰۴۲۳۰ لینک کوتاه

حضور پتروشیمی جم در نمایشگاه ایران پلاست

گروه بنگاه‌ها: پتروشیمی جم به همراه شرکت‌های زیر مجموعه با هدف معرفی و تجاری سازی محصولات تولیدی در نمایشگاه ایران پلاست سال جاری حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی ‌جم، سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت پتروشیمی ایران و خاورمیانه و همچنین یکی از معتبرترین نمایشگاه این صنعت در جهان با هدف فراهم کردن زمینه‌های رونق بازار داخلی و تسهیل روند بازاریابی داخلی و خارجی از تاریخ 31 شهریور تا 3 مهر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات پلیمری و شیمیایی در ایران در غرفه 30 سالن 38 نمایشگاه بین المللی ایران حضور دارد. پتروشیمی جم با تکیه بر توانمندی های خود نسبت به تجاری سازی محصولات استراتژیک خود بهمراه شرکت های زیر مجموعه تصمیم دارد تا فصل جدیدی از همکاری ها و تعاملات را رقم بزند.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه ایران پلاست فرصت مناسبی است تا پتروشیمی جم با معرفی محصولات پلیمری و شیمیایی، افزایش تعامل با صنایع پایین دستی، ارتباط و آشنایی با مشتریان وفادار داخلی و خارجی حضوری پررنگ داشته باشد. همچنین، این نمایشگاه می‌تواند بستر مناسبی برای تحقق اهداف شعار سال(رونق تولید) به عنوان راهبرد مهم به منظور جلوگیری از خام فروشی و رونق تولید و صادرات محصولات باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند