کدخبر: ۳۰۴۴۱۴ لینک کوتاه

جشنواره پرتخفیف محصولات کوپا تا ۱۵ مهر

گروه بنگاه ها: معاونت فروش و بازاریابی زنجیره ای شرکت آماده لذیذ از برپایی جشنواره پرتخفیف فروش محصولات کوپا به مناسبت بازگشایی مدارس در کلیه فروشگاه های شهروند تا ۱۵ مهرماه خبر داد.

علی میرزابیگی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادنیوز  با بیان اینکه جشنواره  محصولات کوپا به طور همزمان در 42 فروشگاه شهروند برگزار خواهد شد ، اظهار کرد: افزایش تورم و بالا رفتن قیمت اجناس، موجب کاهش قدرت خرید مردم شده ، با این وجود به دلیل رویکرد مثبت  مدیرعامل هلدینگ آماده لذیذ در زمینه ارایه تخفیف به مشتریان، مذاکراتی بافروشگاه شهروند صورت گرفت تا مردم سبد خرید بزرگتر با قیمت ارزانتر داشته باشند و توانستیم محصولات سبد شیرین با برند کوپا را با تخفیفات  30 تا 40 درصدی عرضه کنیم.

وی هدف از ارایه این تخفیفات را جلب رضایتمندی مشتریان عنوان کرد و در مورد زمان برپایی این کمپین فروش یادآور شد: این جشنواره همزمان با فرارسیدن مهرماه و بازگشایی مدارس از 28 شهریورماه آغاز شده و تا 15 مهرماه ادامه خواهد داشت.

میرزابیگی در خصوص نوع جوایز و نحوه اهدای آن به مشتریان ادامه داد: کسانی که از جشنواره پرتخفیف کوپا 200 هزار تومان خرید کنند، از طریق امور مشتریان شرکت فروشگاه های زنجیره ای شهروند یک عدد کوله پشتی دریافت خواهند کرد.

وی به رویکرد شرکت آماده لذیذ در تولید محصولات با کیفیت مطابق نیاز جامعه اشاره و اظهارکرد: روند تولید محصولات شرکت با دو برند الیت و کوپا به خوبی در حال انجام است تا جایی که در حال حاضر با 300 نوع کالا در بازار حضور پررنگ و پر قدرتی داریم.

میرزابیگی با اشاره به اینکه شرکت آماده لذیذ جزو تامین کنندگان برتر فروشگاه های زنجیره ای محسوب می شود، در مورد چگونگی افزایش سهم فروش و  نحوه دستیابی به این جایگاه تصریح کرد: از وقتی فروشگاه‌های زنجیره‌ای انتخاب مشتریان برای خرید نبودند و صاحبان برندهای غذایی هم خدماتی از جمله جشنواره‌های گوناگون، جوایز، تخفیف‌ها و ... را ارائه نمی‌دادند، معاونت فروش و بازریابی زنجیره ای با ارائه ایده های خلاقانه و طرح های سمپلینگ در فروشگاه ها موفق به برقراری ارتباط مستقیم با خریدار و معرفی محصولات به آنها شد.

وی که هدف از ارایه محصولات با کیفیت را جلب رضایتمندی مشتریان عنوان کرد گفت: با اینکه محصولات آماده لذیذ با دو برند الیت و کوپا از دسته مواد مصرفی ضروری نیستند، اما هرساله سهم فروش بیشتری را به خود اختصاص دادند تا جایی که امروز به عنوان یکی از شرکای تجاری اصلی فروشگاه های زنجیره ای محسوب می شویم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند