کدخبر: ۳۱۱۵۱۴ لینک کوتاه

تشریح دلایل رشد چادرملو از سوی مدیرعامل

گروه بنگاه ها – با افتتاح واحد تولید فولاد چادرملو به روش هات شارژ از سوی ریاست جمهوری ، سرمایه گذاری ۲۲ هزار میلیارد ریالی در این طرح به ثمر رسید.

به گزارش خبرنگار دنیای اقتصاد،  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که در بیستم آبان ماه هنگام افتتاح واحد مگا مدول احیای مستقیم از سوی ریاست جمهوری چهلمین سال فعالیت خود را در عرصه معدن و صنایع معدنی پشت سر گذاشت ، درباره 15 سال حضور در این شرکت خاطرنشان کرد: طی 15 سال اخیر سرمایه چادرملو با رشد 88 برابری همراه بوده است.

محمود نوریان یادآور شد : در ابتدای راه یعنی در سال 83 ، این شرکت تنها با 3 خط تولید در معدن چادرملو اقدام به تولید  چهار میلیون  و 200 هزار  تن کنسانتره سنگ آهن آغاز به کار کرد.

وی با اشاره به توسعه خطوط تولید در این شرکت ادامه داد:  سود حاصل از درآمدهای شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در سال گذشته بالغ بر 27 هزار و 868 میلیارد ریال بوده است .

وی تصریح کرد: در سال جاری نیز این شرکت به‌روند رو به رشد خود ادامه داده به‌طوری‌که در شش‌ماهه منتهی به 31 شهریور 1398 مجموع فروش چادرملو به بیش از  49 هزار  میلیارد ریال رسیده است .

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در خصوص دلایل روند رو به رشد در این شرکت توضیح داد : این درآمد و فروش قابل ملاحظه به دلیل بهره برداری از کارخانه شمش فولادی به ظرفیت یک میلیون و 300 هزار تن و واحد احیای مستقیم به ظرفیت یک میلیون و 550 هزارتن و مدیریت بهره وری در تمامی ارکان شرکت و تکمیل زنجیره تولید فولاد بوده است  .

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند