کدخبر: ۳۴۲۳۷۳ لینک کوتاه

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا:

۸۷ درصد از خانوارهای یارانه‌بگیران تسهیلات حمایت کرونا دریافت کردند

اقتصادنیوز: سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا گفت: در مجموع تاکنون به ۲۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۳۹۳ خانوار یارانه‌بگیر تسهیلات حمایت از شرایط کرونا پرداخت شده است که این رقم ۸۷ درصد از خانوارهای یارانه‌بگیر ماهانه کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تشکیل می‌دهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، حسین میرزایی گفت: آخرین مرحله پرونده پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت کرونا در روز 22 خرداد ماه با پرداخت 867 هزار و 25 خانوار بسته شد.

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا اظهار داشت: در مجموع تاکنون به 21 میلیون و 51 هزار و 393 خانوار یارانه‌بگیر تسهیلات حمایت از شرایط کرونا به مبلغ یک میلیون تومان پرداخت شده است که این رقم 87 درصد از خانوارهای یارانه‌بگیر ماهانه کشور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تشکیل می‌دهند.

 

پرداخت آخرین مرحله از تسهیلات یک میلیونی حمایت کرونا/ پرونده وام بسته شد

میرزایی افزود: آخرین مرحله پرداخت تسهیلات کرونایی به مبلغ یک میلیون تومان در 22 خرداد واریز شد که در این مرحله 867 هزار و 25 خانوار این تسهیلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرفتند.

وی در مورد بازپرداخت تسهیلات گفت: بازپرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایت از کرونا که در سه مرحله پرداخت شد از تیرماه 99 شروع می‌شود و اقساط آن ماهانه 35 هزار تومان و 100 تومان از یارانه ماهانه افراد کسر می‌شود و مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 30 ماهه خواهد بود‌(کارمزد تسهیلات یک میلیونی طی دو و نیم سال 53 هزار تومان است).

میرزایی گفت: بانک‌های عامل از ماه آینده اقساط تسهیلات یک میلیونی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ طی هماهنگی با سازمان هدفمندی یارانه‌ها از یارانه ماهانه افراد کسر کرده و به حساب تسهیلات پرداختی منظور می‌کنند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند