کدخبر: ۲۹۶۵۱۵ لینک کوتاه

ارتش سوریه بر روستاهای تل الملح و الجبین در شمال حماة مسلط شد

اقتصاد نیوز: پس از حملات سنگین هوایی، موشکی و توپخانه‌ای ارتش سوریه به مواضع گروه‌های تروریستی در شمال استان حماة، نیروهای ارتش سوریه تسلط دو روستای "تل الملح" و "الجبین" را به دست گرفتند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه پس از حملات سنگین هوایی، موشکی و توپخانه‌ای علیه مواضع گروه‌های تروریستی در شمال استان حماة و درگیری شدید میان آنها، موفق به آزادسازی روستاهای تل الملح و الجبین از لوث وجود تروریست‌ها در شمال استان حماة شد.

در جریان این عملیات تمامی اعضای تیم تروریستی مستقر در تل الملح به هلاکت رسیدند.

ارتش سوریه پس از شکست ضد حمله تروریست‌ها و خارج کردن اجساد تثبیت مواضع خود در تل الملح را آغاز کرد. این درحالی است که نیروی هوایی و توپخانه‌ای ارتش این کشور همچنین حملات سنگینی را به خطوط امدادرسانی تروریست‌ها به ویژه جاده‌های برج‌های دیده‌بانی ترکیه انجام دادند.

ارتش سوریه همچنین صبح دوشنبه حمله زمینی به سمت روستای الجبین را از سر گرفت و پس از درگیری با عناصر تروریستی، تسلط این روستا را به دست گرفت.

در همین راستا، چند منبع مطلع به المیادین گفتند که آمار اولیه حاکی از به هلاکت رسیدن بیش از ۵۰ تروریست در جریان آزادسازی این دو روستاست.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند