کدخبر: ۳۱۳۱۹۴ لینک کوتاه

زمان برقراری اینترنت تهرانی‌ها اعلام شد

اقتصادنیوز: عضو کمیته فیلترینگ درباره زمان رفع محدودیت اینترنت استان تهران اظهار کرد: هر روز اینترنت چند استان برقرار می‌شود. انشاءالله امیدواریم اینترنت تهرانی‌ها تا آخر هفته رفع محدودیت شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نامه نیوز، بعد از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، اغتشاشاتی در چند نقطه کشور رخ داد اما سریع مردم از آشوبگران فاصله گرفتند و آرامش به جامعه برگشت.

آنچه امروز برای اقشار مختلف جامعه مشکل ساز شده، قطعی اینترنت است. مسئولان مربوطه در روزهای گذشته توضیح داده‌اند که قطع اینترنت به دلایل تهدیدهای امنیتی پس از اعلام سهمیه‌بندی بنزین صورت گرفته و به محض رفع مشکلات امنیتی مجدداً برقرار خواهد شد.

اواخر روز یکم آذر در خبرها آمد اینترنت خانگی در ۱۰ استان خراسان شمالی، خراسان جنوبی، گلستان، سمنان، یزد، چهارمحال و بختیاری، همدان، اردبیل، زنجان و ایلام رفع محدودیت شد.

رمضانعلی سبحانی فر درباره مدت زمان قطعی اینترنت به نامه نیوز گفت: تا جایی که اطلاع دارم اینترنت استان به استان وصل می شود و به تهران هم خواهد رسید.

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه درباره موقعیت تهران در فهرست استان ها برای وصل شدن اینترنت یادآور شد: هر روز اینترنت چند استان برقرار می شود. طبیعتا برای اینترنت تهران تا چند وقت دیگر این اتفاق می افتد.

نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی کمیته تعیین مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) در پاسخ به این سوال که اینترنت تهران تا یک ماه آینده وصل خواهد شد؟ اظهار کرد: طبیعتا زودتر از این زمان ها اینترنت تهران برقرار می شود. انشاءالله امیدواریم اینترنت تهرانی‌ها تا آخر هفته وصل شود.

 

این مطلب برایم مفید است
30 نفر این پست را پسندیده اند