کدخبر: ۳۱۹۲۴۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
نقدی: آمریکا سریعا برای سربازانش تابوت سفارش دهد/ ربیعی: پاسخ سخت، دور نیست

نقدی: آمریکا سریعا برای سربازانش تابوت سفارش دهد/ ربیعی: پاسخ سخت، دور نیست

اقتصادنیوز: سخنگوی دولت در پیامی شهادت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.سردار نقدی نیز تاکید کرد پاسخ این اقدام جنایتکارانه داده خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، علی ربیعی، سخنگوی دولت در حساب کاربری خود توییتر نوشت: ‌قاسم سلیمانی سرمایه نمادین و ملی ایرانیان است. نام ⁧‫قاسم سلیمانی‬⁩ مصادف با مقابله با تروریسم، ناامنی و حمایت از انسانهای در معرض قربانی شدن و بی‌پناه است. بدون شک آزادی‌خواهان و ظلم ستیزان نه فقط در ایران بلکه در پهنه جهانی پاسخ ظالمان را خواهند داد.

‌شهادت این انسان آزادی‌خواه را  به تمام ایرانیان تبریک و تسلیت می‌گوییم.

‌ترامپ وقیحانه مسئولیت این ترور را برعهده گرفت. قاسم سالها به دنبال شهادت بود اما پاسخ سخت، دور نیست.

عارف: خون شهیدان راه حق، ملت مومن ما را راسخ‌تر و مقاوم‌تر می‌سازد

همچنین رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تسلیت شهادت سردار سلیمانی تاکید کرد: سردمداران آمریکا و استکبار که با وجود لاف زنی های ضد تروریستی خود به امید آن نشسته اند که تروریستهای مزدورشان در ایران اسلامی با شهید کردن مردان استوار و مقاوم انقلاب راه تسلط بر ایران اسلامی را هموار کنند، بدانند که خون شهیدان راه حق ملت مومن ما را راسختر و مقاومتر می سازد.

به گزارش ایسنا متن پیام تسلیت محمدرضا عارف در پی شهادت سردار سلیمانی به شرح زیر است:

من المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ماعاهَدُوااللهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ مابَدَّلُوا تَبدیلاً

سردار  سرافراز جهان اسلام و سرباز صادق و فداکار دین و قرآن، نظامی مومن و پارسا و پرهیزکار سپهبد حاج قاسم سلیمانی امروز به دست  آمریکا و  استکبار جهانی  به شهادت رسید. این نه اولین و نه آخرین باری است که دلی نورانی و سرشار از عشق و ایمان و وفاداری به آرمانهای بلند الهی، هدف تیر خشم و عناد و عصبیت جنایتکاران که ادامه حیات خود را در خدمتگزاری به دشمنان اسلام دانسته است قرار می گیرد.

تلاش بی وقفه حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با گروهک تروریستی داعش او را به نماد مبارزه با تروریسم و افراطی گری در دنیای اسلام بدل کرده بود .

سردمداران آمریکا و  استکبار که با وجود لاف زنی های ضد تروریستی خود به امید آن نشسته اند که تروریستهای مزدورشان در ایران اسلامی با شهید کردن مردان استوار و مقاوم انقلاب راه تسلط بر ایران اسلامی را هموار کنند، بدانند که خون شهیدان راه حق ملت مومن ما را راسختر و مقاومتر می سازد.

حاج قاسم سلیمانی در تمامی دوران بعد از انقلاب اسلامی  با همه نیروهای انقلاب رابطه صمیمانه داشت و فراتر از جریان های سیاسی خود را تعریف کرده بود.

صف استوار آرزومندان این موهبت و کمربستگان راه جهاد و شهادت در ایران اسلامی صفّی بلند و بنیانی مرصوص است. رحمت خدا بر شهید حاج قاسم سلیمانی و بر همه‌ مجاهدان راه حق.  

اینجانب ضمن تسلیت عروج  ملکوتی این سردار سرافراز اسلام که صبورانه زیست،صادقانه آموخت،صمیمانه روشنی بخشید و سبک بال از افق ناسوت پرکشید به  رهبر معظم انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا،نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ،مردم بزگوار ایران ،آزادی خواهان جهان و به همسر فداکار ایشان و فرزندان گرانقدرشان،از  درگاه خداوند سبحان برای آن شهید والا مقام غفران و رحمت الهی و برای ملت سوگوار صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.

آمریکا برای سربازانش تابوت سفارش دهد

همچنین سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: کاخ سفید یا همان امروز شروع به برچیدن پایگاه‌های خود در منطقه کند یا به بازار برود و برای سربازانش تابوت سفارش دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، وی افزود: رژیم صهیونیستی نیز یا چمدان های خود را می‌بندد و به کشورهای اروپایی می‌رود یا منتظر ضرب شصت امت اسلام بماند، ما دوست نداریم خونریزی شود. خودشان انتخاب کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران تاکید کرد: همه کشورهای اسلامی اعم از لبنان پر از جوانانی هستند که شهادت طلب هستند، مساله مساله دولت جمهوری اسلامی نیست.

 

این مطلب برایم مفید است
20 نفر این پست را پسندیده اند