سردرگمی ادامه‌دار اصلاح‌طلبان برای لیست دادن یا ندادن/ جزئیات آخرین جلسه انتخاباتی شورایعالی سیاستگذاری

کدخبر: 323681
اقتصادنیوز: شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان در نشستی تصمیم‌گیری درباره چگونگی حضور در انتخابات در استان‌ها را بر عهده شورای اصلاح طلبان هر استان و تصمیم‌گیری درباره حوزه تهران را هم به جلسه فوق‌العاده این هفته موکول کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان، سی و یکمین جلسه شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان با حضور اعضا برگزار شد. در ابتدای این جلسه با گرامیداشت ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تاکید شد که مهمترین مزیت انقلاب، مردمی‌بودن آن است و جایگاه رفیع مردم را در قانون اساسی هم شاهدیم که از نظر قانون اساسی امور کشور در دست مردم است. امام (ره) بر جمهوریت نظام بسیار اصرار داشتند و در رفراندوم سال ۵۸ فرمودند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد؛ در حقیقت جمهوریت نظام ملاک بود.

شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح‌طلبان ضمن تاکید بر آسیب شناسی عملکرد ۴ دهه گذشته انقلاب اسلامی، نسبت به تلاش‌هایی که برای کمرنگ کردن جمهوریت نظام از سوی برخی جریانات و نهادها می‌شود هشدار داد و نتیجه این‌گونه تلاش‌ها را بی‌اعتمادی و دلسرد کردن مردم برای مشارکت در صحنه‌های مختلف از جمله انتخابات دانسته شد.

در این جلسه گزارش ستاد مرکزی انتخابات شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان و کار گروه استانها از آخرین نتایج بررسی صلاحیت های نامزدهای اصلاح طلب ارائه و تاکید شد تصمیم‌گیری برای چگونگی حضور در انتخابات در استان‌ها طبق مصوبه پیشین این شورا برعهده شورای اصلاح‌طلبان هر استان خواهد بود. همچنین  تصمیم‌گیری درباره ارائه لیست انتخاباتی یا عدم ارائه لیست در شهر تهران در جلسه فوق‌العاده که در هفته جاری برگزار می‌شود موکول شد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما