کدخبر: ۳۲۳۹۹۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
مجری‌های سی.ان.ان از ضیافت ناهار کاخ سفید حذف شدند

مجری‌های سی.ان.ان از ضیافت ناهار کاخ سفید حذف شدند

اقتصادنیوز: کاخ سفید مجریان شبکه خبری سی.ان.ان را از ضیافت ناهار خبرنگاران پیش از سخنرانی سالانه رئیس جمهوری آمریکا حذف کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، ضیافت ناهار پیش از سخنرانی سالانه به خبرنگاران و مجریان این شانس را می‌دهد تا بتوانند چند ساعت پیش از سخنرانی به رئیس جمهوری دسترسی داشته باشند.

وولف بیلیتزر، از شبکه خبری سی.ان.ان برای دست کم ۲۰ سال در این مراسم شرکت داشته و اندرسون کوپر نیز از همین شبکه خبری سال گذشته میلادی با وی در این مراسم بود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روابط خوبی با رسانه‌ها ندارد و اغلب آنها را مورد انتقاد قرار می‌دهد.

پس از آنکه به این مجریان گفته شد که به این ضیافت دعوت نشده‌اند، ایلهان عمر، نماینده دموکرات از سایر رسانه‌ها خواست تا این مراسم را در همبستگی با سی.ان.ان بایکوت کنند.

وی گفت:‌ خبرنگاران پس از آنکه سایر همکارانشان توسط دفتر نخست وزیری انگلیس از حضور در جلسه منع شدند، دولت انگلیس را بایکوت کردند.

اواخر ۲۰۱۸، جیم آکوستا، خبرنگار سی.ان.ان در کاخ سفید از جلسات بیرون انداخته شد و پس از آن شبکه سی.‌ان.‌ان در ارتباط با لغو مجوز ورود خبرنگار خود برای ورود به کاخ سفید علیه دوتالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اقامه دعوا کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند