حواشی راهپیمایی ۲۲ بهمن؛

ترامپ به دار آویخته شد/ مردم آمریکا! ترامپ با جان فرزندان شما قمار کرد

کدخبر: 324714
اقتصادنیوز: کارکنان ناوگروه شصت و ششم نیروی دریایی ارتش که در جریان انجام ماموریت های خود در آب‌های و خلیج عدن حضور دارند به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در عرشه‌ی ناوهای خاک و بایندر شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ناو گروه شصت و ششم‌ اطلاعاتی ، رزمی و آمورشی نیروی دریایی ارتش (نداجا) متشکل از ناو بالگردبر خارک و ناوشکن بایندر در جریان انجام ماموریت خود در آب‌های آزاد و خلیج عدن با گرامی‌داشت فرا رسیدن ۲۲ بهمن سالروز پیروزی جمهوری اسلامی در ایران، شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر نیز برای گذراندن دوره کارورزی خود در این سفر حضور دارند.

راهپیمایان تهرانی، «ترامپ» را به دار آویختند

همچنین به گزارش مهر، راهپیمایان تهرانی در اعتراض به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران و ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی به صورت نمادین ترامپ رئیس جمهور آمریکا را به دار آویختند.

5342487

مردم آمریکا! ترامپ با جان فرزندان شما قمار کرد/ منطقه را ترک کنید

یک شهروندی تهرانی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، دست‌نوشته‌ای به زبان انگلیسی در دست داشت که نسبت به سیاست‌های دولتمردان آمریکا در منطقه غرب آسیا خطاب به مردم آمریکا هشدار می‌داد.

در این دست نوشته آمده است: «مردم آمریکا! ترامپ با جان فرزندان شما  قمار کرد  و ۱۰ هزار کشته داد ... منطقه را ترک کنید تا زنده بمانید»

5342488

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما