کدخبر: ۲۸۶۵۳۱ لینک کوتاه

آزاده نامداری به ماجرای قتل میترا استاد واکنش نشان داد

اقتصاد نیوز: آزاده نامداری در صفحه شخصی خود نسبت به قتل همسر دکتر نجفی با جمله «غمگینم برای مرگ یک انسان،زن، مادر» واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین، در پی قتل میترا استاد، همسر دکتر نجفی شهردار سابق تهران، آزاده نامداری با انتشار پستی به این اتفاق تلخ واکنش نشان داد. متن این پست را مطالعه می کنید:

«... ازصبح دیروز بهت زده‌ام،قبل از اینکه دکترنجفی قتل رابه عهده بگیرند به هرپست یاهرخبری دراین‌باره واکنش نشان می‌دادم، وقت خواب نفسم بندآمده بود و تا چشم‌هایم را می‌بستم تصاویری عذاب‌آور از پیش چشمم می‌گذشت، امروز هیچ بخش خبری را ندیدم، نمی‌توانم تحمل کنم، هزار هزار سؤال دارم که پاسخش را نمی‌دانم اما مهمترینش این که چطور مرد نخبه، مؤدب، مدیر اجرایی همه این دوره‌ها به همسر اولش می‌گوید مجبورم ازدواج کنم؟ چرا دوبار در فاصله کم قصد خودکشی دارد؟ چه چیزی در آن نامه بود؟ و چه واکنشی چنین مرد آرام و متشخصی را به جنون می‌کشاند؟ من نه اهل سیاستم نه خبرنگار نه قاضی. من انسانم، شهروندی ساده که غمگینم برای مرگ یک انسان، زن، مادر و اینکه چطور مردی با گذشته‌ای درخشان و سابقه اجرایی و مهم‌تر ازهمه باهوشی‌ فوق العاده،حالا اینطور باید سوژه خبر وقضاوت برخی باشد.

. پ.ن. باورم نمی‌شود کسی از فرو ریختن یک انسان خوشحال باشد اگر هستند وااسفا به عصری که در آن‌ زندگی می‌کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند