کدخبر: ۲۹۲۶۱۰ لینک کوتاه

دیده‌بان دولت منتشر کرد؛

صحبت‌های محمدشریعتمداری درباره دامادش + فیلم

اقتصادنیوز؛ دیده‌بان دولت امروز (جمعه) ویدیویی از محمد شریعتمداری درباره هادی رضوی، داماد او منتشر کرده است. به ادعای دیده‌بان دولت، این گفت‌وگو سال گذشته و پیش از برگزاری دادگاه رضوی انجام شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ شریعتمداری در پاسخ به این سوال که «آیا هادی رضوی از حمایت سیاسی شما بهره‌مند بوده است» اظهار کرد: چهار بچه دارم و هیچیک از آن‌ها در پست دولتی مشغول نیستند و هیچ کدامشان هیچ قراردادی با سازمان دولتی ندارند. در این مدت که من مسئول بوده‌ام دامادم هیچ وقت نه برای ارتباطی از من درخواست کرده و نه من برای او انجام داده‌ام.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه اگر هادی رضوی خطا کرده باید با او برخورد شود، ادامه داد: اگر هم من مداخله‌ای در امور او داشته‌ام باید به من اعتراض شود، اما من مداخله نکردم و نباید به حیثیت من تعرض شود.

وی ادامه داد: اگر بچه من را هم جلوی من ذبح هم کنند به کسی باج نمی‌دهم؛ از این راه نمی‌توان وارد شد. اینجا بن‌بست است.

شریعتمداری همچنین اظهار کرد: واقعیت این است که به دنبال زندگی سالم بوده‌ام و تا این لحظه زیپ جیب درآمدم را به یک ریال مال حرام نبسته‌ام.

این مقام مسئول معتقد است دچار یک نوع بحران اجتماعی هستیم که حیات خودش را در تخریب دیگران جستجو می‌کند.

شریعتمداری با بیان اینکه نمی‌خواهم همه چیز را به توهم توطئه نسبت دهم، خاطرنشان کرد: بخشی از این مساله تقصیر خودمان است که نتوانستیم با مردم درست ارتباط برقرار کنیم.

گفتنی است،  سیدمحمدهادی رضوی مدیرعامل گروه اقتصادی به نام فاطمی است. او در حال حاضر یکی از متهمان بانک سرمایه محسوب شده و در حال محاکمه است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند