خبر مهم برای کسانی که یارانه بهمن برایشان واریز نشد+ فیلم

کدخبر: ۶۲۸۵۲۴
اقتصادنیوز : روز چهارشنبه یارانه نقدی بهمن ماه 1402 برای برخی از افراد واریز و برای برخی دیگر واریز نشد. معاون وزیر رفاه به ابهامات در این زمینه پاسخ داده است.
خبر مهم برای کسانی که یارانه بهمن برایشان واریز نشد+ فیلم

به گزارش اقتصادنیوز، بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، نحوه پرداخت یارانه کمک معیشتی از بهمن ماه سال جاری دستخوش تغییراتی شده است.

خبر مرتبط
خبر مهم درباره اعتبار کالابرگ الکترونیکی طرح فجرانه/ اقلام خوراکی و قیمت‌ها اعلام شد+ جزئیات

اقتصادنیوز: به گفته مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، اعتبار در نظر گرفته شده برای هر نفر مشمول مرحله جدید خرید کالابرگ الکترونیکی (طرح فجرانه) سه ماه یا ۹۰ روز بوده و بعد از موعد مقرر قابل تمدید نیست.

تغییراتی که بر اساس اعلام مراجع ذیربط، گفتنی با هدف نظم بخشی هر چه بیشتر به پرداخت یارانه‌ها و مستمری‌های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه‌ها صورت گرفته است.

خبر مرتبط
خبر مهم درباره واریز یارانه معیشتی/ زمان واریز این دهک‌ها مشخص شد

اقتصادنیوز: یارانه دهک اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان ۲۵ هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود که یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۶ مربوط به بهمن ۱۴۰۲، چهارشنبه ۲۵ همین ماه واریز شد. واریزی یارانه سایر دهک‌ها ۳۰ بهمن انجام خواهد شد.

بنابر اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یارانه مرحله ۱۵۶ بر اساس دهک‌بندی اعلام شده این وزارتخانه به حساب سرپرستان خانوار دهک‌های اول تا سوم کل کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه قابل برداشت بوده است.

با این حال همچنان یارانه برخی سرپرستان خانوار  واریز نشده و همین موضوع این گروه از افراد را با ابهاماتی روبرو کرده است.

علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یک گفت و گوی تلویزیونی به این ابهامات پاسخ داده که در ادامه مشاهده می‌کنید.

بنابر اعلام سازمان هدفمندی، یارانه دهک های اول تا سوم مبلغ 400 هزار تومان به ازای هر نفر است که به حساب سرپرست خانوار واریز شد. همچنین مابقی دهک های مشمول دریافت یارانه 30 بهمن ماه منتظر واریز مبلغ یارانه باشند.

 یارانه معیشتی دهک یک تا سوم ۲۵ هرماه و سایر یارانه بگیران روز ۳۰ هرماه واریز خواهد شد. رقم کالا برگ از بهمن تا اردیبهشت سال آینده نیز ۱۲۰ هزارتومان به ۲۲۰ هزارتومان افزایش پیدا کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید