بیت کوین امسال هم به سقف قیمت خود نمی رسد؟

تداوم نوسان اتریوم در کانال 1800 دلاری

کدخبر: ۵۷۶۴۵۲
اقتصادنیوز: با افتی که در روزهای پایانی هفته گذشته اتفاق افتاد، بیت کوین در کانال 26 هزار دلار ماندگار شده است.
تداوم نوسان اتریوم در کانال 1800 دلاری

به گزارش اقتصادنیوز ، امروز بیت کوین کمی افزایش قیمت داشته و با رشد حدود یک درصدی، هم اکنون در نرخ 26700 دلار معامله می شود. بیت کوین در مقیاس هفتگی افت حدودا یک درصدی داشته و در مقیاس ماهانه نیز 8 درصد کاهش قیمت را نمایش می دهد.

ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 11 میلیارد دلار بوده که احتمالا فردا رقم معاملات از این هم کمتر می شود. ارزش بازار بیت کوین نیز 517 میلیارد دلار است.

وضعیت معاملات ارزهای دیجیتال طوری است که تصور نمی شود امسال قرار باشد رشد بزرگی در بازار اتفاق بیفتد. آرتور هیز مدیرعامل سابق صرافی ارز دیجیتال بیتمکس گفته که تصور نمی کند بیت کوین امسال قله قیمتی جدیدی ثبت کند. البته او گفته که امیدوار است بیت کوین بتواند در سال های آینده، از سقف قیمتی خود عبور کند.

اتریوم همچنان در کانال 1800 دلار

اتریوم امروز مثبت است و با رشد حدودا یک درصدی، در حدود نرخ 1830 دلار معامله می شود. چند روز قبل اتریوم کانال 1800 دلار را از دست داد اما سریعا دوباره به این کانال بازگشت.

اتریوم در مقیاس هفتگی رشد یک درصدی داشته و در مقیاس ماهانه نیز حدود 3 درصد افت داشته است. از این جهت، اتریوم عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین دارد.

اتریوم با ارزش بازار 219 میلیارد دلار، طی شبانه روز گذشته کمی کمتر از 5 میلیارد دلار معامله شده است.

وضعیت مثبت آلت کوین ها

امروز اکثر آلت کوین ها مثبت هستند و رشد قیمت داشته اند. با این حال چند نماد هم افت کرده اند که نه نمادهای مثبت رشد بزرگی داشته اند و نه نمادهای منفی افت سنگینی را به ثبت رسانده اند.

در فهرست نمادهای مثبت، EOS، گراف و کوانت با رشد بیش از 3 درصدی بهترین عملکرد را داشته اند. سندباکس، آوی، پالیگان و هدرا هم رشد 2 الی 3 درصدی دارند و مابقی نمادهای مثبت رشدی کمتر از 2 درصد داشته اند.

در فهرست نمادهای منفی هم رندر توکن با افت 3 درصدی و لئو با افت 2 درصدی بیشترین کاهش قیمت را داشته اند. مابقی نمادهای منفی هم افتی کمتر از یک درصد دارند.

طی یک ماه گذشته وضعیت اکثر آلت کوین ها خوب نبوده و در فهرست 50 ارز برتر بازار، تنها چند نماد رشد کرده اند. رندر توکن و ترون طی این مدت با رشد 20 و 16 درصدی بهترین وضعیت را داشته اند. بیت دائو و ریپل نیز به ترتیب 3 و 2 درصد رشد کرده اند. لئو نیز دیگر نمادی است که در مقیاس ماهانه رشد داشته اما رشد آن کمتر از یک درصد است.

مابقی آلت کوین ها طی این مدت افت کرده اند. بیشترین افت ماهانه را فانتوم با کاهش 22 درصدی قیمت داشته. مولیورس ایکس، ایپ کوین، کرونوس و آپتوس هم افت 20 درصدی در یک ماه گذشته را ثبت کرده اند.

ارزش معاملات کم شد

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با کمتر از یک درصد رشد، به رقم 1.12 تریلیون دلار رسیده است. اما ارزش معاملات 12 درصد کم شده و به رقم 24 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته 1.6 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 22 میلیارد دلار معامله انجام شده است.

تیتر یک
  • شکست ایالات متحده در سیاست امنیت یکپارچه خاورمیانه

    اقتصادنیوز: بحث‌ها در مورد تعهد ایالات متحده به امنیت خلیج فارس با سردرگمی، مشکلات ارتباطی و سیاست‌های متناقض از مسیر…

کارگزاری مفید