گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار رمزارزها

ریزش دوباره بیت کوین؛ کانال 31هزار دلاری از دست رفت

کدخبر: ۵۸۶۲۳۵
اقتصادنیوز: بیت کوین که دیروز در کانال 31000 دلار معامله می شد، دوباره به کانال 30000 دلار بازگشته و امروز افت قیمت حدود 3 درصدی دارد.
ریزش دوباره بیت کوین؛ کانال 31هزار دلاری از دست رفت

به گزارش اقتصادنیوز ، جو امروز بازار ارزهای دیجیتال نسبتا منفی است. البته تعدادی از آلت کوین ها رشد قیمت داشته اند اما اکثریت نمادها منفی هستند. بیت کویت امروز با افت 3 درصدی، در حدود نرخ 30300 دلار معامله می شود.

بازده هفتگی بیت کوین در حال حاضر مثبت نیم درصد است و بازده ماهانه آن به مثبت 21 درصد رسیده است. البته بازده خوبی که بیت کوین در مقیاس ماهانه دارد بیشتر به دلیل رشد بازار در نیمه دوم ماه ژوئن است و در حال حاضر حدود دو هفته می شود که بازار درجا می زند.

ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 17 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز عدد 589 میلیارد دلار را نمایش می دهد. طی مدت اخیر هر زمان که ارزش بازار بیت کوین به 600 میلیارد دلار نزدیک شده، فروش های گسترده ای در بازار اتفاق افتاده و اجازه داده نشده که ارزش بازار بیت کوین مدت زیادی بالای 600 میلیارد دلار باقی بماند.

رشد 4 درصدی اتریوم در یک هفته

افت امروز اتریوم هم تقریبا به اندازه بیت کوین است. این آلت کوین با کاهش قیمت حدود 3 درصدی، هم اکنون در نرخ 1940 دلار معامله می شود.

بازده هفتگی اتریوم به مثبت 4 درصد رسیده که از این جهت عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین دارد اما در مقیاس ماهانه 18 درصد رشد در آن مشاهده می شود که نسبت به بزرگ ترین ارز دیجیتال، عملکرد نسبتا ضعیف تری است. اتریوم با ارزش بازار 233 میلیارد دلار طی شبانه روز گذشته بیش از 8 میلیارد دلار معامله شده است.

سقوط 9 درصدی ریپل

امروز با اینکه اکثر آلت کوین ها افت قیمت داشته اند اما تعدادی از آن ها وضعیت خوبی دارند و مثبت هستند. اپتیمیسم با رشد 7 درصدی بیشترین بازدهی روزانه را در فهرست 50 ارز برتر بازار داده.

آربیتروم هم با رشد 6 درصدی در جایگاه بعدی قرار دارد. دوج کوین و شیبا اینو هم با رشد 5 درصدی وضعیت خوبی دارند. چند آلت کوین دیگر هم امروز مثبت هستند که رشد همگی آن ها کمتر از 3 درصد است.

در فهرست نمادهای منفی، استلار با سقوط 12 درصدی بیشترین زیان را به خریداران روز گذشته وارد کرده. ریپل هم که دو روز قبل طی مدت کوتاهی حدود 70 درصد رشد کرده بود، امروز با افت 9 درصدی از منفی ترین نمادهاست.

بیت کوین کش امروز 7 درصد افت کرده و لایت کوین با افت 5 درصدی یکی از منفی ترین نمادهای امروز محسوب می شود. مابقی نمادهای منفی، افتی کمتر از 5 درصد دارند.

افت 34 درصدی ارزش معاملات

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با 2.5 درصد افت به 1.22 تریلیون دلار رسیده و ارزش معاملات با کاهش 34 درصدی، عدد 47 میلیارد دلار را نمایش می دهد.

ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته 4 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 42 میلیارد دلار معامله انجام شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید