کدخبر: ۳۶۹۲۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت انواع بخاری برقی در بازار + جدول

اقتصادنیوز : با سرد شدن هوا بازار بخاری بخاری و هیترهای برقی در بازار گرم شده است و می توان این وسایل گرمایشی را با قیمت های حداقل ۵۰۰ هزار تومان در بازار خریداری کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ بخاری و هیتر برقی یکی از راه های مناسب برای گرم کردن خانه به حساب می آید. وسایل گرمایشی انواع مختلفی دارند از قبیل ، بخاری برقی ، شومینه برقی ، فن هیتر برقی و بخاری برقی دیواری. بخاری های برقی در اکثر فضاها قابل استفاده هستند و گرمادهی آنها قابل کنترل است. بخاری برقی فن دار برای گرم کردن اتاق ها بسیار مناسب هستند.

 بخاری های برقی دارای تنوع و مدل های مختلفی هستند که برخی از آنها برای مصارف خانگی و محیط های کوچک کاربرد دارند. برخی مدل های دیگر هیتر برقی در مکان های صنعتی قابل استفاده هستند. به طور کلی بخاری های برقی در سه مدل ساده، فن دار  و تابشی طراحی میشوند. بیشتر گرماسازهای برقی بر اساس المنت های حرارتی کار میکنند. جریان برق با عبور از المنت های حراراتی باعث داغ شدن آنها و ایجاد گرما می شود. توان مصرفی تمامی بخاری برقی ها یکسان نیست. همچنین در برخی از دستگاه ها امکان کاهش و یا افزایش توان مصرفی دستگاه با کم و زیاد کردن حرارت آن وجود دارد.

با این حال رصد بازار نشان دهنده آن است که حداقل قیمت یک بخاری برقی، 500 هزار تومان  است، گران ترین مدل بخاری برقی نیز با توجه به مشخصات و کاربردهای مختلفی که برای آنها در نظر گرفته شده قیمتی بیش از دو میلیون تومان دارد.

بخاری

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند