تمدید خودکار کارت های بازرگانی تا پایان دی ماه

کدخبر: 378094
اقتصادنیوز : اعتبار کارت‌های بازرگانی به‌صورت خودکار تا پایان دی‌ماه تمدید می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اتاق بازرگانی ایران، معاونت کسب‌وکار اتاق ایران اعلام کرد: پیرو مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تمدید همه مجوزهای صادره توسط دستگاه‌های و نهادهای صدور مجوز در کشور و همچنین با استناد به نامه رئیس‌کل سازمان توسعه تجارت، اعتبار کارت‌های بازرگانی که تاریخ اعتبار آنها تا 30 آبان 99 بوده است، به‌صورت خودکار، تا پایان دی‌ماه تمدید می‌شود.

بر اساس بند (11) مصوبات چهل و پنجمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، کلیه مجوزهای صادره توسط دستگاه‌ها و نهادهای متولی صدور مجوز در کشور برای کلیه فعالیت‌ها و کسب‌وکارها و مشاغل تا تاریخ اول بهمن 1399 تمدید می‌شود. تمامی مراجع صدور مجوز مکلف‌اند اقدامات و اطلاع‌رسانی لازم به ذینفعان را به عمل آورند.

معاونت کسب‌وکار اتاق ایران پیرو این مصوبات، اعلام کرد: با عنایت به این مصوبه و همچنین نامه رئیس‌کل سازمان توسعه تجارت ایران، مقرر شده است تا اعتبار کارت‌های بازرگانی که تاریخ اعتبار آنها تا 30 آبان 1399 بوده است، تا پایان دی‌ماه به‌صورت خودکار تمدید شود.

بر این اساس، معاونت کسب‌وکار اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور و تشکل‌های اقتصادی زیرمجموعه اتاق ایران درخواست کرده است نسبت به اجرای این مصوبه اقدام کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما