رصد آسیب های ناشی از کرونا بر محیط کسب وکار

کدخبر: 384418
اعضای شورای عالی هم اندیشی اتاق ایران در تازه ترین نشست خود به ارزیابی مشکلات ناشی از شیوع کرونا بر محیط کسب وکار کشور و راهکارهای مقابله با آن پرداختند. علاوه بر این رویکرد و اقدامات حمایتی مسئولان از کسب وکارها بررسی شد.

نشست شورای عالی هم اندیشی اتاق ایران با حضورغلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران و همچنین احمد پورفلاح، مشاور عالی رئیس اتاق ایران برگزار شد. در این جلسه وضعیت اقتصادی ایران در دوران شیوع کرونا، انتظارات بخش خصوصی از دولت برای مقابله با آسیب های ناشی از این همه گیری و شیوه پاسخگویی دولت به آن مطرح و بررسی شد.

رویارویی با سونامی کرونا موجب شده محیط کسب وکار برای فعالان بخش خصوصی در حوزه های مختلف دچار آسیب های جدی شود. شورای عالی هم اندیشی اتاق ایران با هدف بررسی مشکلات به وجود آمده و یافتن راهکارهای مناسب برای کاهش فشارها و مشکلات پیش روی بخش خصوصی، نشستی را برگزار کرد.

در این نشست ضمن اشاره به انتظارات فعالان اقتصادی از مسئولان، نوع حمایت ها و پاسخگویی آنها به این انتظارات نیز بررسی شد.

بودجه 1400 و تصویرهای مثبت و منفی از آن، تغییر رئیس جمهور آمریکا و برآوردهای احتمالی درباره تحریم ها علیه ایران و ارزیابی درباره رویکرد مجلس یازدهم نسبت به جایگاه بخش خصوصی و نوع نگاه نمایندگان به مسائل اقتصادی شرایط مه آلود حاضر، دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد توجه قرار گرفت.  

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۳ بهمن

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات دوم بهمن‌ماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید