کاهش چشمگیر قیمت لاستیک در بازار + جدول نرخ ها

کدخبر: 393398
اقتصاد نیوز : گزارش های جدید نشان از کاهش شدید قیمت لاستیک در هفته پایانی بهمن دارد و قیمت لاستیک پراید به قیمت 475 هزار تومانی هم رسید، درحالی که هفته های گذشته حداقل قیمت لاستیک بیش از 600 هزار تومان برای هر حلقه اعلام شده بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایران جیب، در پی مصوبه ستاد تنظیم بازار، آزادسازی قیمت لاستیک طی ماه های گذشته باعث شده تا قیمت لاستیک خودرو رشد قابل توجهی در بازار تجربه کند و به حدی برسد که هر حلقه لاستیک تولید داخل خودروی پراید در بازار به چیزی بیش از 640 هزار تومان برسد و حتی برخی لاستیک های تولید داخل با قیمت 1 میلیون تومانی هم به فروش برسد.

اما گزارش های جدید بازار نشان از کاهش شدید قیمت این محصول پرمصرف در هفته پایانی بهمن ماه امسال دارد و قیمت لاستیک پرایدی به حداقل قیمت 475 هزار تومانی هم رسیده است، این درحالیست که هفته های گذشته حداقل قیمت لاستیک در بازار بیشتر از 600 هزار تومان برای هر حلقه اعلام شده بود.

در ادامه نگاهی به آخرین قیمت لاستیک ایرانی خودرو در بازار تهران مربوط به هفته پایانی بهمن ماه 99 خواهیم داشت که می توانید جزییات بیشتر آن را در جدول زیر شاهد باشید:

لاستیک

تیتر یک
  • پیشنهاد برخی معامله گران به آماتورهای بازار

    اقتصادنیوز: حتی اگر روند قیمت دلار افزایشی شد برای خرید دلار عجله نکنید این توصیه حرفه ای های بازار به آماتورها است.…

از دست ندهید
بلیط هواپیما