معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران اعلام کرد

الزام مرغ فروشی ها به عرضه مرغ تنظیم بازار

کدخبر: 403686
اقتصادنیوز : معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه برخی واحدها تنها به عرضه مرغ قطعه بندی شده اقدام می کنند گفت: با توجه به خودداری برخی واحدها از عرضه مرغ تنظیم بازاری، پروانه چنین واحدهایی باطل می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حشمت الله عسگری در جلسه تنظیم بازار با اشاره به ممانعت برخی مرغ فروشی ها از عرضه مرغ تنظیم بازار اظهار داشت: مرغ فروشی ها ملزم به تامین نیاز مردم هستند و با توجه به عرضه گسترده مرغ، همه واحدها باید مرغ عرضه کنند.
وی با اشاره به اینکه برخی واحدها تنها به عرضه مرغ قطعه بندی شده اقدام می کنند افزود: با توجه به خودداری برخی واحدها از عرضه مرغ تنظیم بازاری، پروانه چنین واحدهایی باطل می شود چرا که تامین نیاز مردم اولویت دارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: کشتارگاه ها نیز باید به همان میزانی که مرغ تحویل می گیرند باید مرغ به میدان بهمن تحویل دهند.
عسگری گفت: تامین سهمیه مرغ مورد نیاز بیمارستان ها، رستوران ها، پادگان ها و چنین مراکزی نیز در دستورکار قرار دارد و با تایید صنعت و معدن در میدان حکیمیه عرضه می شود. 

تیتر یک
  • نزدیک شدن تست های روزانه به مرز ۱۰۰ هزار؛

    ابتلای روزانه کرونا در روزجاری به رکورد بیشترین حد خود در کل تاریخ شیوع کرونا در کشور رسید. درهمین خصوص مقایسه…

از دست ندهید
بلیط هواپیما