رصد بازار وسایل نقلیه؛

قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار+ جدول

کدخبر: 436301
اقتصادنیوز : در این گزارش فهرستی از انواع لاستیک خودرو ایرانی و خارجی به همراه قیمت آنها جمع آوری شده است.

به گزارش اقتصادنیوز ، لاستیک ماشین قطعا یکی از مهم‌ترین بخش‌های ماشین است. عمر لاستیک ماشین به عوامل زیادی مانند نوع ماشین ، آب و هوا، نوع رانندگی و راه‌ها و جاده‌های محل زندگی‌ بستگی دارد و پرواضح است که تعویض به موقع  لاستیک خودرو اهمیت بسیاری دارد.

انواع لاستیک برای خودروها

لاستیک‌ها از نظر پهنا، فاق و اندازه رینگ با یکدیگر مقایسه می‌‌شوند. برخی از تایرها قابل استفاده در تمام فصل‌ها هستند (لاستیک چهار فصل) و برخی از تایر ها فقط برای فصل خاصی (مثلا لاستیک زمستانی و تابستانی) طراحی شده‌اند. اما مهم‌تر از همه سایز لاستیک ماشین است که بر اساس اندازه رینگ و بر اساس ارتفاع و پهنای رینگ انتخاب می‌شوند.

از برندهای لاستیک های ایرانی می توان لاستیک بارز، ایران تایر، گلدستون، یزدتایر و از لاستیک های خارجی می توان برندهای تراینگل، میشلن، آچیلس،مکسس و دانلوپ را نام برد.

رصد بازار نشان می دهد که دو حلقه لاستیک خودرو ایران تایر مدل کارنا را اکنون می توان به قیمت 870 هزار تومان خریداری کرد که جزو لاستیک های ارزان قیمت بازار به شمار می رود.

اما از گران ترین لاستیک های خارجی خودرو هم می توان به برند مکسس و مدل AT980  اشاره کرد که به قیمتی حدود 9 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.

در ادامه قیمت انواع لاستیک خودرو ایرانی و خارجی در بازار جمع آوری شده است.

لاستیک خودرو

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما