با حضور رییس اتاق بازرگانی آستراخان روسیه؛

افتتاح نمایشگاه صادراتی ایران و اوراسیا در منطقه آزاد انزلی

کدخبر: ۵۵۱۴۱۹
اقتصادنیوز: عصر سه شنبه نمایشگاه تخصصی "توانمندیهای صادراتی ایران و اوراسیا در مرکز نمایشگاه ها و همایش های بین المللی منطقه آزاد انزلی شروع به کار کرد.
افتتاح نمایشگاه صادراتی ایران و اوراسیا در  منطقه آزاد انزلی
به گزارش اکوایران؛ این نمایشگاه تخصصی با تکیه بر موقعیت استراتژیک منطقه آزاد انزلی و بندر کاسپین به منظور صادرات کالا به اوراسیا؛ ساعت ۱۵ عصر سه شنبه با حضور برخی از اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، هادی تیزهوش تابان رییس اتاق بازرگانی گیلان، سینچنکو رییس اتاق بازرگانی و صنایع شهر آستراخان روسیه و هیات تجاری روس افتتاح شد. 
نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران و اوراسیا با حضور بیش از ۳۰ شرکت تولیدی و صادر کننده از استانهای گیلان، تهران، اصفهان، خراسان رضوی، زنجان، کردستان، مازندران در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی، صنعت ساختمان، صنایع شیمیایی، صنایع نساجی، صنایع برق و الکترونیک، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، صنایع آرایشی بهداشتی و حمل و نقل و لجستیک و ...در فضایی مشتمل بر ۲۵۰۰ متر مربع است.
این نمایشگاه تخصصی با حضور هیات تجاری 8 نفره از شهر آستاراخان روسیه به سرپرستی آقای سینچنکو رییس اتاق بازرگانی و صنایع آستراخان، خانم رحیمی رییس میز روسیه از سازمان توسعه تجارت ایران وخانم عطایی دبیر میز کشور ارمنستان از سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می شود.
بازدید هیات تجاری روس و برگزاری نشست تجاری با مشارکت کنندگان توسط هیات تجاری روسیه در محل برگزاری نمایشگاه، بازدید رییس میز روسیه و دبیر میز ارمنستان در سازمان توسعه تجارت ایران از نمایشگاه و برگزاری ۵ کارگاه تخصصی بازارشناسی و نحوه ورود به بازارهای روسیه و ارمنستان، برگزاری همایش به صورت ویدئو کنفرانس توسط رییس توافق نامه های تجاری ایران و اوراسیا از سازمان توسعه تجارت ایران از جمله برنامه های این نمایشگاه تخصصی صادرات است.
نمایشگاه مذکور توسط شرکت شهر صنعت داتیس از تاریخ ۴ الی ۷ بهمن ماه از ساعت ۱۲ الی ۲۰ عصر در مرکز نمایشگاهای بین المللی منطقه آزاد انزلی دایر بوده و علاقه مندان و مراجعین می توانند در این بازه زمانی از محصولات و واحدهای تولیدی حاضر در نمایشگاه بازدید و در دوره های تخصصی رایگان آن شرکت کنند.
 
 
 
 
 
تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید