رصد بازار

قیمت گوشت مرغ، گوشت بوقلمون و گوشت گوساله امروز شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳/ قیمت مرغ پایین آمد+ جدول

کدخبر: ۶۳۷۳۳۹
​اقتصادنیوز: امروز قیمت مرغ در بازار کاهش را در پیش گرفت و هر کیلو مرغ کشتار 80,027 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم بدون تغییر بوده است.
قیمت گوشت مرغ، گوشت بوقلمون و گوشت گوساله امروز شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳/ قیمت مرغ پایین آمد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز شنبه ۱۱ فروردین ۱۴۰۳، در حالی شاهد معاملات است که قیمت مرغ زنده و مرغ کشتار شیب نزولی را تجربه کرد.

قیمت مرغ

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار کاهش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 80,027 تومان خرید و فروش شد که افت 130 تومانی داشته است.

خبر مرتبط
آخرین قیمت‌ها در بازار گوشت و مرغ

قیمت گوشت مرغ، امروز ۹ فروردین ۱۴۰۳ در جدول زیر آمده است.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,714 تومان معامله شد که نسبت به روز پیش افت 250 تومانی داشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 101 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت نسبت به روز گذشته؛ 575 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 280 هزار تومان معامله شد. 

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی