رصد بازار

قیمت دام زنده، گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳/ صعود قیمت مرغ+ جدول

کدخبر: ۶۳۸۹۳۷
​اقتصادنیوز: امروز در بازار گوشت و دام ایران، قیمت مرغ بالا رفت و هر کیلو نسبت به روز پیش، 81,091 تومان خرید و فروش شد که رشد 91 تومانی داشته است. قیمت گوشت منجمد هم بدون تغییر است.
قیمت دام زنده، گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳/ صعود قیمت مرغ+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳، شاهد روند صعودی قیمت مرغ زنده و همچنین ثبات سایر قیمت ها نسبت به روز گذشته است.

گوشت

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 81,091 تومان خرید و فروش شد که رشد 91 تومانی داشته است.

خبر مرتبط
گوشت ارزان می‌شود؟/ اولین پیش‌بینی از قیمت گوشت در سال ۱۴۰۳

اقتصادنیوز: رئیس شورای تامین‌کنندگان دام کشور گفت: انتظار داریم در نیمه اول سال جاری به دلیل افزایش تولید دام زنده و عرضه زیاد آن قیمت دام زنده منطقی شود.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد رشد قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,625 تومان معامله شد تا رشد 72 تومانی را تجربه کرده باشد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 625 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 300 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 101 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی