رصد بازار

قیمت گوشت قرمز، گوشت مرغ و دام زنده امروز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳/ مرغ ارزان شد+ جدول

کدخبر: ۶۳۹۴۴۲
​اقتصادنیوز: بازار گوشت و دام ایران امروز شاهد کاهش قیمت مرغ است، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افت را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 80,136 تومان خرید و فروش شد.
قیمت گوشت قرمز، گوشت مرغ و دام زنده امروز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳/ مرغ ارزان شد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳، شاهد روند نزولی قیمت مرغ کشتار و ثبات قیمت گوشت گوساله نسبت به روز گذشته است.

photo_2024-04-09_10-56-37

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار کاهش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 80,136 تومان خرید و فروش شد.

خبر مرتبط
گوشت ارزان می‌شود؟/ اولین پیش‌بینی از قیمت گوشت در سال ۱۴۰۳

اقتصادنیوز: رئیس شورای تامین‌کنندگان دام کشور گفت: انتظار داریم در نیمه اول سال جاری به دلیل افزایش تولید دام زنده و عرضه زیاد آن قیمت دام زنده منطقی شود.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,589 تومان معامله شد.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 101 هزار و 500 تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 625 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 300 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی