رصد بازار

قیمت گوشت مرغ و گوشت گوساله امروز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳/ بوقلمون گران شد

کدخبر: ۶۴۱۴۳۵
​اقتصادنیوز: امروز قیمت گوشت مرغ در بازار روند نزولی داشت اما هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش افزایش قیمت را تجربه کرد و کیلویی 83 هزار و 500 تومان معامله شد.
قیمت گوشت مرغ و گوشت گوساله امروز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳/ بوقلمون گران شد

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳، شاهد شیب نزولی قیمت‌ها در بازار مرغ و افزایش قیمت شترمرغ نسبت به روز پیش است.

photo_2024-04-18_11-33-10

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار کاهش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 78,404 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد ریزش قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 54,857 تومان معامله شد.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش افزایش قیمت را تجربه کرد و کیلویی 83 هزار و 500 تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 625 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 300 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی