رصد بازار

قیمت گوشت مرغ، گوشت گوساله و دام زنده امروز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳/ مرغ گران شد+ جدول

کدخبر: ۶۴۹۸۵۵
​اقتصادنیوز: امروز در بازار گوشت طیور هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 81,362 تومان خرید و فروش شد.
قیمت گوشت مرغ، گوشت گوساله و دام زنده امروز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳/ مرغ گران شد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳، شاهد ثبات قیمت گوشت مرغ زنده در جریان معاملات نسبت به روز پیش است.

photo_2024-05-28_10-53-45

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار افزایش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 81,362 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد افت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 57,421 تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم در بازار امروز ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، 305 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش افزایش قیمت را تجربه کرد و کیلویی 86 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 650 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 330 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 365 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته ثبات را تجربه کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی