افزایش میزان تولید مرغ در تهران

کدخبر: ۶۵۱۷۰۳
اقتصادنیوز: عضو اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش حجم جوجه‌ریزی و تولید، توزیع روزانه مرغ در تهران به ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ تن رسیده است.
افزایش میزان تولید مرغ در تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدعلی کمالی گفت: سیاست کلی وزارت جهاد بر آن است که از حداکثر ظرفیت ها استفاده شود که بر این اساس زمینه‌هایی برای صادرات باز شده است.

به گفته او، بنابر آمار جوجه ریزی واحدهای مرغداری طی ماه های فروردین و اردیبهشت نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۴۰ درصد رشد داشته است.

کمالی سروستانی ادامه داد: برآوردها حاکی از آن است که در خرداد ماه ۱۳۵ تا ۱۳۷ میلیون قطعه جوجه ریزی صورت بگیرد، در حالیکه در مدت مشابه سال قبل ۱۱۵ میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شده بود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی با تاکید بر صادرات مستمر و پایدار افزود: با توجه به روند افزایش جوجه ریزی ها، صادرات بهترین سوپاپ اطمینان در راستای ارتقای کیفیت، تامین نیاز داخل و تنظیم بازار محسوب می شود‌.

او از توزیع روزانه بیش از ۷ هزار تن مرغ در سطح کشور خبر داد و گفت: با توجه به افزایش حجم تولید مرغ، طی هفته اخیر روزانه ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ تن مرغ در تهران عرضه شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی