کدخبر: ۳۷۰۴۲۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

برگزاری دوشنبه‌های استارت‌آپی در حوزه خودرو

اقتصادنیوز : رویداد آنلاین «دوشنبه‌های استارت‌آپی» با هدف جذب سرمایه در حوزه خودرو روز دوشنبه ۱۲ آبان ماه جاری به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان این حوزه برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز؛  این رویداد  روز دوشنبه 12 آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.در این رویداد ۶ استارت‌آپ حوزه خودرو شامل «چارچرخ»، «بازار خودرو»، «ماشینو»، «فیکس شو»، «اینوبار» و «تاکسی بورد» توانمندی‌های خود را به سرمایه‌گذاران خطرپذیر ارائه می‌کنند. همچنین خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در حوزه سرمایه‌گذاری تشریح شده و شرایط استفاده از این خدمات به مخاطبان ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، حضور در این رویداد به صورت آنلاین و برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://online.inif.ir/ch/demoday   در این رویداد حضور یابند. متقاضیان همچنین می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۰۸۸۶۰۹-۰۲۱ تماس حاصل کنند.

از سوی دیگر در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را عاملان صندوق یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند