کدخبر: ۳۷۴۰۱۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت محصولات سایپا در بازار ۲۸ آبان ۱۳۹۹ + جدول

اقتصادنیوز : قیمت پراید امروز ۲۸ آبان ۱۳۹۹ به مرز ۱۰۰ میلیون تومان نزدیک شد؛ براساس رصد بازار خودرو پراید ۱۳۱ امروز با قیمت ۱۰۷ میلیون تومان در بازار خریدو فروش شد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ روند نزولی قیمت محصولات سایپا امروز نیز در بازار ادامه داشت و تمام محصولات سایپا افت قیمت را ثبت کردند.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

پراید 131 که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است امروز به مرز 100 میلیون تومان رسید و در بازار با قیمت 107 میلیون تومان داد و ستد شد. این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران  خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید 111» در بازار با قیمت 134 تا 140 میلیون تومان رسید اختلاف قیمت پراید 111 از عدم ثبات در بازار خودرو حکایت دارد. این بی ثباتی موجب شده تا علاوه بر نزولی شدن قیمت، بازار چند نرخی شدن را نیز تجربه کند. تولید این خودرو نیز همانند پراید 131 متوقف شده اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد، این امر موجب شده تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا صندوقدار» از دیگر محصولاتی است که با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند. براساس ارزیابی بازار این خودرو امروز با محدوده قیمت 122 میلیون‌تومان خرید و فروش شد.

«تیبا2» معمولی دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد طرفداران خاص خود را دارد، این خودرو امروز در بازار امروز با قیمت 134 تا 137 میلیون تومان خرید و فروش شد.

اما ساینا  که به لحاظ قیمتی و حتی فرمی هم تراز تیبا است نیز امروز با قیمت 138 میلیون تومان در بازار معامله شد.  

قیمت سایپا (1)

 

این مطلب برایم مفید است
32 نفر این پست را پسندیده اند