کدخبر: ۳۷۴۰۱۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

قیمت محصولات ایران خودرو در ۲۸ آبان ۱۳۹۹+ جدول

اقتصادنیوز : رصد قیمت محصولات ایران خورو در بازار از تداوم افت قیمت محصولات این شرکت در بازار حکایت دارد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که محصولات این گروه امروز 28 آبان ماه 1399 علاوه بر افت قیمت، وضعیت چند قیمتی شدن را نیز تجربه کرد.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  محصولاتی مانند« پژو 206 تیپ 2»، ، « پژو 206 تیپ 5»، « پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، « سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر  خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز هم بالاترین قیمت در میان پرتیراژها به 206 تیپ 5 رسید و این خودرو با محدوده قیمت 250 تا 280 میلیون تومان توانست، بالاترین قیمت در میان پرتیراژها را از آن خود کند و با این حدود قیمتی در بازار داد و ستد شود. اختلاف قیمت 30 میلیونی این خودرو در حالی است که نمایندگان این شرکت دلیلی برای این اختلاف قیمت بیان نمی کنند و ظاهرا بی ثباتی در بازار خودرو موجب شده تا فروشندگان با موج سواری در بازار اقدام به قیمت گذاری‌ کنند.

اما «پژو 206 تیپ 2 » دیگر محصول خانواده پژو که با توجه به رنج قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز با محدوده قیمتی 187 تا 196 میلیون تومان در بازار معامله شد.

« پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده که بیش از همه تاکنون توانسته نظر خانواده ها را به خود جلب کند نیز در بازار با محدوده قیمتی 255 تا 256  میلیون تومان قیمت خورد. از خانواده سمند نیز « سمند LX» امروز در بازار با محدوده قیمتی 170 میلیون تومان عرضه شد و این خودرو با موتور EF7  نیز بدون آپشن با قیمت حدود 186 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد. از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود امروز با قیمت 256 تا 257 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد.

قیمت سایپا (2)

این مطلب برایم مفید است
55 نفر این پست را پسندیده اند