قیمت محصولات ایران خودرو در بازار + جدول

کدخبر: 376363
رصد قیمت محصولات ایران خورو در بازار دیروز 10 آذر 1399 از تداوم افت قیمت محصولات این شرکت در بازار حکایت داشت.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  محصولاتی مانند« پژو 206 تیپ 2»، ، « پژو 206 تیپ 5»، « پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، « سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر  خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که دیروز هم 206 تیپ 5 افت قیمت داشته و نسبت به پنج شنبه گذشته 4 میلیون تومان ارزان تر در بازار قیمت خورد و با قیمت 250 میلیون تومان معامله شد.

 اما «پژو 206 تیپ 2 » دیگر محصول خانواده پژو که با توجه به رنج قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد این روزها همواره افت قیمت داشته، به طوریکه دیروز در بازار با قیمت 170 میلیون تومان معامله شد؛ قیمت این خودرو پنج شنبه هفته گذشته 195میلیون تومان بود.

« پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده که بیش از همه تاکنون توانسته نظر خانواده ها را به خود جلب کند نیز دیروز در بازار با محدوده قیمتی252 میلیون تومان قیمت خورد و دو میلیون تومان نسبت به پنج شنبه گذشته ارزان تر شد.  

از خانواده سمند نیز « سمند LX» دیروز در بازار با محدوده قیمتی 170 میلیون تومان عرضه شد و نسبت به محدوده زمانی مورد بررسی ثبات قیمت داشته؛ این خودرو با موتور EF7  نیز بدون آپشن با قیمت حدود 197 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود دیروز با قیمت 227 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد و نسبت به پنج شنبه گذشته سه میلیون تومان ارزان تر شد.

ایرااااااان+خودرو

 

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید