قیمت پرتیراژهای ایران خودرو در بازار + جدول

کدخبر: 376771
رصد قیمت محصولات ایران خورو در 14 آذر از نزولی شدن بازار پرتیراژهای ایران خودرو حکایت دارد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ نزولی شدن بازار محصولات پرتیراژ ایران خودرو امروز در حالی ثبت شد که دیروز بازار شکل صعودی به خود گرفته بود و غالب محصولات این شرکت رشد قیمت را تجربه کرده بودند.

در میان محصولات ایران خودرو نیز دو خودرو پرطرفدار این شرکت یعنی 206 تیپ 2 و تیپ 5 که امرروز رشد قیمت داشته اند؛ امروز روند نزولی را تجربه کردند، به طوریکه پژو 206 تیپ 2 امروز با 4 میلیون تومان کاهش، 195 میلیون تومان و تیپ 5 نیز با 10 میلیون تومان افت با قیمت 250 میلیون تومان در بازار معامله شد؛ سایر محصولات این دو خانواده نیز امروزدر بازار افت قیمت را تجربه کردند؛ با این حال سمند lx‌جهت مخالف را در پیش گرفت و نسبت به روز پیش از آن افزایش 10 میلیون تومانی قیمت را ثبت کرد، اما در خصوص دو خودرو «lx سمندبا موتور EF7 » و «سورن » به دلیل عدم عرضه امکان کشف قیمت آنها در بازار وجود نداشت.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  محصولاتی مانند« پژو 206 تیپ 2»، ، « پژو 206 تیپ 5»، « پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX »قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران را به خود جلب کنند.

قیمت محصولات ایران خودرو در بازار

با ارزیابی بازار خودرو می توان گفت «پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول  خانواده 206 که بیش از همه تاکنون توانسته نظر خانواده ها را به خود جلب کند امروز در بازار با محدوده قیمتی 245میلیون تومان قیمت خورد و 7 میلیون تومان ارزان تر از روز پیش از  ان در بازار خرید و فروش شد.

اما از خانواده سمند نیز امروز تنها امکان خرید « سمندLX »  در بازار مهیا بود و این خودرو برخلاف سایر محصولات در بازار با افزایش 10 میلیون تومانی قیمت در بازار 180 میلیون تومان معامله شد. به گفته فعالان بازار خودرو کاهش عرضه محصولات این خانواده شاید دلیل افزایش قیمت این خودرو در بازار بوده است.   

ایران

 

 

 

منبع: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • تنفر کلوپ روسای جمهوری سابق از سنت شکنِ حرفه‌ای؛

    روسای جمهور پیشین یالات متحده، باراک اوباما، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون پس از برگزاری مراسم آغاز به کار دولت جو…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید