قیمت X1 مدل 2016 کارکرده در بازار + اینفوگرافی

کدخبر: 379937
BMW سال‌ هاست که با مدل ‌های سری X در بازارهای جهانی در حال تاخت و تاز است.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در بین مدل های سری X این برند، مدل X1  توانسته به ‌عنوان کوچک‌ ترین عضو خانواده جای خاصی را در این بازار بدست بیاورد و عنوان کوچکترین شاسی بلند BMW  را به خود اختصاص دهد.

موتورهایی که روی این خودروها تعبیه می‌شوند، عبارتند از یک موتور چهار سیلندر قوی و کم مصرف و مجهز به توربوشارژر و یک موتور قوی‌تر و شش سیلندر و 300 اسب بخاری. طول بی ام و X1 حدود 17 سانتی متر و ارتفاع آن نیز حدود 13 سانتی متر کمتر از بی ام و X3 است. این ابعاد به آن کمک می‌کنند نسبت به رقبای بزرگترش، فرزتر و چالاک‌تر باشد. هر چند این نقاط قوت برای این خودرو نقطه ضعف هم به وجود آورده است. یکی از این نقاط ضعف که بیشتر به چشم می‌آید، کم بودن فضای بار است. گنجایش فضای باری که پشت صندلی های عقب قرار دارد که باعث می‌شود سفرهای طولانی و خانوادگی زیاد راحت نباشد؛ با این حال جمع و جور بودن این خودرو حس چابکی را به راننده می دهد.   

اقتصادنیوز در گزارشی به برآوردهای قیمتی BMW مدل X1  پرداخته است. مدل های معرفی شده  دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و  نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.

X1

 

source: اقتصادنیوز
تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید