بازار سایپا در دومین روز زمستان + جدول

کدخبر: 380874
اقتصادنیوز : پس از عقب نشینی پراید در بازار پرتیراژهای سایپا و رسیدن به مرز 100 میلیون تومان بازار سایپایی ها امروز ثابت ماند.

به گزارش اقتصاد نیوز؛ از جمله محصولات سایپا که  در بازار مورد ارزیابی قرار  گرفت، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

نبود تقاضا عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو ثبات در بازار خودرو را به آن نسبت می دهند، ایجاد توقع انتظار کاهش قیمت با توجه اظهارات مطرح شده مبنی بر رشد تولید خودروسازان یکی از دلایلی است که موجب شده تا خریداران فعلا دست از خرید بکشند تا شاید با کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار روبرو شوند.  

قیمت پرتیراژهای سایپا در بازار

براساس ارزیابی بازار خودرو «پراید 131» که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است،  امروز همانند روز گذشته با قیمت   102 میلیون تومان در بازار قیمت خودرو، تا به این طریق تنها دوگام تا 100 میلیون تومانی شدن فاصله داشته باشد. این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید 111»  نیز نسبت به روز گذشته بدون تغییر قیمت خورد و با قیمت 124 میلیون تومان در بازار معامله شد.  تولید این خودرو نیز همانند پراید 131 متوقف شده اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد، این امر موجب شده تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا2 معمولی» دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد طرفداران خاص خود را دارد، امروز با قیمت 119 میلیون تومان معامله شد. «تیبا صندوقدار» نیز با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند براساس ارزیابی بازار امروز با محدوده قیمتی 112 میلیون‌تومان در بازار قیمت خورد.

«ساینا» هم همانند سایر محصولات سایپا بدون تغییر ماند و  در بازار با قیمت 125 در بازار معامله شد .

سایپا 2

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما