رصد بازار خودروهای داخلی

پراید 131 گران شد + جدول

کدخبر: 388425
اقتصادنیوز : رصد بازار محصولات پرطرفدار سایپا از رشد قیمت محصولات این گروه در بازار خودرو امروز حکایت دارد.

 به گزارش اقتصادنیوز؛ به گفته فعالان بازار خودرو استارت افزایش قیمت محصولات سایپا که از روزگذشته زده شد امروز نیز تداوم داشت، بطوریکه خودروهای پراید 131 و تیبا2 معمولی امروز رشد یک میلیون تومانی قیمت در بازار را تجربه کردند.

تغییر شکل بازار در حالی پس از حدود دو هفته شکل گرفته که فعالان بازار خودرو اتفاق خاصی در این خصوص ذکر نمی کنند و معتقدند که همچنان تقاضا در بازار بسیار پایین است.

هرچند فعالان بازار خودرو دلیل خاصی در خصوص استارت رشد قیمت خودرو در بازار ذکر نمی کنند، اما می توان رشد قیمت در بازارهای رقیب مانند دلار را یکی از دلایلی صعودی شدن بازار خودرو دانست، نوسان صعودی دلار در یکی دو روز گذشته بر سایر بازارها نیز اثرگذار گذاشته و موجب شده تا شاهد رشد قیمت در بازار خودرو نیز باشیم.

از سوی دیگر فعالان اقتصادی به این نکته اشاره می کنند که تعدیل هیجان در بازار خودرو از دیگر عواملی است که موجب شده تا بازار به سمت افزایش قیمت حرکت کند.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرطرفدارهای این شرکت در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

 

سایپا 6)

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما