بازار خودرو در هفته‌ای که گذشت

آغاز هفته با گرانی پراید + جدول

کدخبر: 389582
اقتصادنیوز : ​رصد بازار نشان دهنده آن است که برخی از محصولات پرطرفدار سایپا پس از سه روز ثبات قیمت در بازار امروز شکل صعودی به خود گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز؛ دامنه نوسانات محصولات این شرکت در هفته اخیر رشد 1 تا 2 میلیون تومان داشتند. البته این رشد شامل «تیبا2 معمولی» و «ساینا» نشد و این دو خودرو سعی کردن سطح قیمتی خود را حفظ کنند.  

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار گرفتند، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرطرفدارهای این شرکت در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

براساس ارزیابی بازار بیشترین رشد قیمت امروز در بازار به دو خودرو پراید 131 اختصاص داشته و این محصول افزایش دو میلیون تومانی در بازار را تجربه کرد. «پراید 111» و «تیبا صندقدار» نیز امروز رشد یک میلیونی قیمت داشتند.  

به گفته فعالان بازار خودرو افزایش قیمت دلار موجب شد تا بازار امروز روند افزایشی قیمت را در پیش گیرد که این امر بر بازار خودرو اثرگذار بوده و به اعتقاد فروشندگان خودرو در صورت تداوم افزایش قیمت در بازار شاهد رشد بیشتر قیمت خودرو در بازار خواهیم بود.

11 سایپا

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما