رصد بازار خودروهای داخلی

تغییر جهت بازار پراید 131 از ارزانی به گرانی + جدول

کدخبر: 389810
اقتصادنیوز : رصد بازار نشان دهنده آن است که سایپا 131 که در هفته های اخیر سیر نزولی به خود گرفته بود طی روزهای اخیر جهت خود در بازار را تغییر داده و قیمت آن رو به افزایش است.

اقتصادنیوز :​رصد بازار نشان دهنده آن است که سایپا 131 که در هفته های اخیر سیر نزولی به خود گرفته بود طی روزهای اخیر جهت خود در بازار را تغییر داده و  قیمت آن رو به افزایش است.

به گزارش اقتصادنیوز؛ اریابی های صورت گرفته نشان دهنده آن است که سایپا 131 امروز در بازار یک میلیون تومان نسبت به روز گذشته گران تر شده و قیمت آن به 107 میلیون تومان رسید. این خودرو  ماه گذشته توانست از مرز 100 میلیون تومان در بازار عبور کند و قیمت آن به 97 میلیون تومان برسد، اما این روزها در بازار شکل صعودی به خود گرفته است.   

رشد قیمت سایپا 131 امروز در حالی رقم خورد که سایر محصولات پرطرفدار سایپا که اولین روز هفته جاری را با رشد قیمت آغاز کرده بودند امروز بدون تغییر قیمت در بازار قیمت گذاری شدند.

از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار گرفتند، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرطرفدارهای این شرکت در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

از سوی دیگر امروز دلار هم سیر صعودی داشت، اما به گفته فعالان بازار خودرو این افزایش تاکنون تاثیری بر بازار خودروهای داخلی نداشته با این حال در صورت تداوم افزایش قیمت دلار می توان در روزهای آینده شاهد افزایش قیمت در بازار بود.

سایپا 12

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما