کشف خودروهای میلیاردی قاچاق در گیلان + عکس

کدخبر: 390089
اقتصادنیوز : فرمانده انتظامی استان از کشف 2 دستگاه خودرو بنز قاچاق به ارزش 80 میلیارد ریال در بخش خشکبیجار شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا ؛ سردار "عزیزاله ملکی"  در این خصوص عنوان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر وجود 2 دستگاه خودرو قاچاق در محوطه یک ویلا در بخش خشکبیجار شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام تحقیقات نامحسوس و اقدامات اطلاعاتی دریافتند، دو نفر به صورت غیرقانونی این خودروها را وارد کشور کرده و به محل مورد نظر انتقال داده‌اند.

فرمانده انتظامی استان گیلان تصریح کرد: ماموران اداره عملیات ویژه با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شده و در بازرسی از محوطه این ویلا، 2 دستگاه خودرو بنز قاچاق را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی از دستگیری دو متهم 30 و 44 ساله و معرفی آنها به مرجع قضائی خبر داد و اذعان داشت: کارشناسان ارزش خودروهای کشف شده را 80 میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار ملکی در پایان با تاکید بر اینکه پلیس با تمام توان و به صورت قاطع و قانونی با قاچاقچیان و مخلان نظام اقتصادی برخورد می‌کند تصریح کرد: هرگونه فعالیت در زمینه قاچاق کالا و ارز باعث رکود اقتصادی و تورم می‌شود.

0A3QzHopAPin

تیتر یک
  • دولت روحانی رکورد یک تاخیر را شکست؛

    رکورد تاخیر موعد برقراری شصتمین مجمع عمومی بانک مرکزی در یک دهه اخیر به ثبت رسیده است. مجمعی که به نظر مهم ترین دستور…

از دست ندهید
بلیط هواپیما