رصد بازار خودروهای داخلی؛

آخرین تحولات بازار محصولات سایپا

کدخبر: 405122
اقتصادنیوز: محصولات پرطرفدار سایپا امروز 23 فرودین ماه 1400 پس از چند روز افزایش قیمت بالاخره ترمز رشد قیمت را کشیدند و بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ایجاد ثبات در بازار محصولات سایپا امروز در هفته چهارم فروردین ماه 1400 در حالی ثبت شده که طی روزهای گذشته به دفعات تمام محصولات این شرکت با رشد قیمت همراه بودند، اما امروز و به گفته فعالان بازار خودرو، سایپایی ها نیز همانند ایران خودرویی ها بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

تعطیلی مراکز شماره گذاری و نامشخص بودن روش تعیین قیمت خودرو در سال جاری از جمله دلایلی است که فعالان بازار خودرو رسیدن به آرامش در بازار محصولات سایپا را به آن نسبت می دهند.

براساس ارزیابی های صورت گرفته «ساینا» از جمله محصولات سایپا است که طی روزهای اخیر به دفعات رشد قیمت داشت، این خودرو امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته و با قیمت 143 میلیون تومان در بازار معامله شد.

با توجه ارزیابی های صورت گرفته دو خودرو  «کوییکR» و «کوییک معمولی» نیز بدون افزایش و با قیمت 159 و 147 میلیون تومان معامله شدند.

از سوی دیگر خانواده تیبا نیز امروز روز آرامی داشتند؛ بطوریکه مدل «صندوقدار» این خانواده امروز در بازار با قیمت 128 میلیون و «تیبا دو معمولی» نیز با قیمت 138 میلیون تومان در بازار معامله شد.

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا می توان به خودرو «شاهین» اشاره کرد که اواخر سال گذشته به تعداد محدود و به صورت نمادین به خریداران این خودرو تحویل شد. شرکت سایپا در آن زمان قیمت 268 میلیون تومان را برای این خودرو تعیین کرد و مشخص نیست این خودرو در نهایت با چه قیمتی به دست خریداران خواهد رسید.

از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به «شاهین»، «کوییکR» ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

سایپا 23

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما