رصد بازار خودروهای داخلی؛

بازار سایپا همچنان در حال وهوای تعطیلات + جدول قیمت

کدخبر: 493944
اقتصادنیوز: سایپایی ها امروز 19 اردیبهشت 1401 هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.عدم افزایش محصولات سایپا در حالی در بازار قم خورد که امروز دلار افزایش بیش از 150 تومانی در بازار داشت.

به گزارش اقتصادنیوز ؛‌ به گفته فعالان بازار خودرو ثبات قیمتی نشان از آن دارد که بازار خودرو همچنان از تعطیلات هفته گذشته خارج نشده و این امر درجا زدن قیمت خودرو در بازار را به همراه داشته است.

فعالان بازار خودرو بر این نکته نیز تاکید می کنند که هرچند قیمت در بازار خودرو درجا زده اما هنوز خبری از مشتری نیست و ظاهرا خریداران در انتظار رسیدن به یک رویه ثابت در بازار هستند.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد. ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز خانواده کوییک در بازار بدون تغییر در بازار 229 میلیون قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 218 میلیونی شد.

با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» بدون تغییر در بازار 357 میلیون تومان قیمت گذاری شد. خانواده تیبا هم امروز «تیبا 2 معمولی» تغییر قیمتی نداشت و در بازار  207 میلیون تومان به فروش رفت. اما «تیبا صندوقدار» نیز  202 میلیون تومانی شد. رصد بازار نشان دهنده آن است قیمت «ساینا» هم بدون تغییر در بازار 213 میلیون تومان دست به دست شد.

سایپا 19

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران، ۴ خرداد

    اقتصادنیوز : نیم قرن با اقتصاد ایران روایتی است از تحولات، شخصیت‌ها و شاخص‌های اقتصاد ایران و موضوعاتی که به نوعی با…

از دست ندهید
فلای تودی