اشکال فنی درسایت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو/ نتایج فعلا اعلام نمی شود

کدخبر: 510385
اقتصادنیوز: پروسه بارگزاری نتایج نتایج دومین مرحله از فروش یکپارچه خودرو دچار اختلال شده و به سبب بروز مشکلات فنی اعلام نتایج چند ساعتی با تاخیر اعلام خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ثبت‌نام دومین مرحله از فروش خودروها بصورت یکپارچه از شنبه هفته گذشته (۲۵ تیر ماه) آغاز شد و تا روز سه‌شنبه (۲۸ تیرماه ادامه) ادامه داشت، قرعه‌کشی آن صبح روز گذشته (شنبه اول مرداد ماه) با حضور نهادهای نظارتی و نمایندگان خودروسازان به میزبانی گروه صنعتی ایران‌خودرو انجام شد.  

مقرر شده بود ساعت ۱۷ امروز (یکشنبه دوم مرداد ماه) نتایج اعلام و بر روی سایت سامانه یکپارچه به آدرس   sale.iranecar.com  بارگزاری و قابل مشاهده باشد و از هشت صبح فردا (دوشنبه سوم مردادماه) لغایت ساعت ۲۴ روز پنجشنبه (ششم مرداد ماه) واریز وجه توسط افراد منتخب صورت گیرد؛ اما تا لحظه انتشار این گزارش نتیجه‌ای اعلام نشده و هنوز گزینه "نتایج قرعه‌کشی" فعال نیست.

آنطور که اعلام شده است، فرآیند بارگزاری نتایج بر روی سایت دچار اختلال شده است اما این مشکل درصدد برطرف شدن بوده و به زودی نتایج بر روی سایت قرار خواهد گرفت؛ پس از بارگزاری نتایج ثبت‌کنندگان می‌توانند از طریق کد پیگیری اخذ شده در هنگام ثبت‌نام، از نتیجه درخوسات خود مطلع شوند.

شایان ذکر است که براساس اطلاعیه منتشر شده بر روی سایت سامانه تخصیص یکپارچه خودرو، به دلیل بروز مشکل فنی اعلام نتایج به ساعاتی دیگر موکول شده است و زمان اعلام نتایج متعاقبا از طریق همین سامانه اطلاع‌رسانی خواهد شد. "

اعلام نتایج دومین مرحله از فروش یکپارچه به ساعاتی دیگر موکول شد/مشکل به‌زودی رفع می‌شود

 

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی