کاهش عرضه خودرو در بازار +جدول قیمت

کدخبر: ۵۲۹۵۵۶
اقتصادنیوز: فروشندگان خودرو معتقدند که کمبود عرضه باعث شده تا بازار شاهد رشد قیمت در برخی از خودروها از جمله دنا پلاس توربو و پژو 206 تیپ دو باشد.
کاهش عرضه خودرو در بازار +جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، بازار امروز خرید و فروش خودرو نسبت به هفته گذشته شاهد رشد قیمت تعدادی از محصولات بوده است فروشندگان خودرو دلیل این افزایش را علاوه بر نوسانات قیمت دلار، کندی فاکتور خودروها توسط خودروسازان می دانند.

فروش نقدی و قسطی ۴ خودرو+ قیمت

به اعتقاد فروشندگان خودرو کمبود عرضه باعث شده تا بازار شاهد رشد قیمت در برخی از خودروها از جمله دنا پلاس توربو و پژو 206 تیپ دو باشد این محصولات هفته گذشته با قیمت های 517 میلیون تومان و 308 میلیون تومان معامله می شدند اماد ر هفته جاری قیمت دنا پلاس توربو به 532 میلیون تومان و پژو 206تیپ دو به 312 میلیون تومان رسیده است.

بررسی بازار نشان می دهد قیمت محصولات شرکت سایپا نسبت به ایران خودرو رشد قیمتی نداشته است و عمده خودروها ثبات قیمت را تجربه کرده اند. در حال حاضر بنا به اعتقاد فروشندگان، خودرو در بازار کم است البته مشتری هم وجود ندارد. در حال حاضر تیبا صندوقدار با قیمت 196 میلیون تومان و کوئیک ار 217 میلیون تومان به فروش می رسد.

33

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت

    اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر ۳ هزار و ۲۸۷ میلیارد تومان بود که نسبت به رقم ۳ هزار و ۴۳۶…

از دست ندهید
کارگزاری مفید