رصد بازار خودرو؛

پیش‌فروش محصولات سایپا به تعویق افتاد

کدخبر: ۵۵۶۵۲۲
ثبت‌نام پیش‌فروش کوییک و ساینا برای متقاضیان عادی و مادران به روز چهارشنبه ۳ اسفند ماه موکول شد.
پیش‌فروش محصولات سایپا به تعویق افتاد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، شرکت سایپا در اطلاعیه‌ای جدید تاریخ اجرای طرح پیش‌فروش 4 محصول این شرکت را چهارشنبه 3 اسفند ماه اعلام کرد.

در این طرح پیش‌فروش، ساینا.اس دوگانه‌سوز، کوییک‌جی‌ایکس، کوییک‌آرجی‌ایکس و کوییک.آر اتوماتیک با تاریخ تحویل آذر تا اسفند ماه 1402 عرضه شده است. متقاضیان می‌توانند تا ساعت 13 روز سه‌شنبه 2 اسفند ماه با مراجعه به سایت saipa.iranecar.com نسبت به انجام پیش‌ثبت‌نام و دریافت رمز و کد کاربری اقدام کنند.

همچنین متقاضیان عادی می‌بایست نسبت به وکالتی کردن حساب و تکمیل موجودی حداقل به‌مبلغ 110 میلیون تومان (110.000.000 تومان) تا آغاز ثبت‌نام اقدام کنند، علاوه بر این در مرحله پیش‌ثبت‌نام هیچ‌گونه برداشت وجهی توسط شرکت از حساب مذکور صورت نمی‌پذیرد و اولویت جهت ثبت درخواست متقاضیان وجود ندارد.

مشتریان حائز شرایط می‌توانند از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه (3 اسفند) با مراجعه به سایت مذکور جهت ثبت‌نام و پرداخت یک‌باره وجه تا تکمیل ظرفیت مراجعه کنند.

گفتنی است امکان پیش‌ثبت‌نام در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ویژه مادران که از ساعت 13 روز یکشنبه 30 بهمن ماه آغاز شده است به‌مدت 3 روز ادامه دارد و این طرح به افتتاح حساب وکالتی نیاز ندارد.

   خودرو , گروه خودرو سازی سایپا ,

 

تیتر یک
  • وضعیت متغیرهای کلان در ۱۴۰۱

    در نخستین ماه ۱۴۰۱، رشد ماهانه نقدینگی در کشور منی بود. این رویه اما در ادامه ثباتی نداشته و رفته رفته بر سرعت ماهانه…

از دست ندهید
کارگزاری مفید