قیمت خودروهای داخلی در بازار

در روز آرام بازار خودرو؛ «پژو207 دنده‌ای» گران شد+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۲۷۰۸۳
اقتصادنیوز: خودرو‌های داخلی امروز 18 بهمن 1402 در بازار با نوسان اندک قیمت‌گذاری شدند و با این شرایط کمترین تغییر در بازار خودور را شاهد بودیم.
در روز آرام بازار خودرو؛ «پژو207 دنده‌ای» گران شد+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ فعالان بازار خودرو معتقدند تعطیلات آخر هفته یکی از دلایلی است که موجب شده تا شاهد آرامش در بازار خودرو باشیم. از سوی دیگر فعالان بازار خودرو به این نکته اشاره می‌کنند که خرید و فروش در بازار این روزها به کمترین میزان خود رسیده‌ و این امر موجب شده تا بازار روند آرام به خود گیرد.   

از سوی دیگر امروز نرخ دلار تغییری نداشت، فعالان بازار خودرو معتقدند هرچند بازار خودرو چندان به نوسانات دلار توجهی ندارد، اما امروز این دو بازار در یک کفه قرار گرفتند و تغییر چندانی نداشتند.

براساس ارزیابی بازر در میان محصولات ایران خودرو امروز بیشترین کاهش به «دنا پلاس 6 دنده توربو» رسید و این خودرو افت 7 میلیونی را تجربه کرد و «پژو207 دنده‌ای» هم رشد 10 میلیونی داشت.

قیمت محصولات ایران خودرو امروز

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2 »، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT » مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز و نسبت به دو روز گذشته «پژو 206 دنده‌ای» 560 میلیون تومان  قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. «هایما S8» هم بدون تغییر در بازار یک میلیارد و 850 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا اتوماتV2»  امروز با رشد 3 میلیونی 900 میلیون قیمت‌گذاری شد و به کانال 900 میلیونی‌ها بازگشت.

 از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» 843 میلیون تومان قیمت خورد و افت 7میلیون تومانی داشت، اما «دنا پلاس توربو اتومات» در بازار بدون تغییر 900 میلیون تومان قیمت خورد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز «پژو 207 دنده‌ای» هم در بازار 725 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و رشد 10 میلیونی داشت.

اقتصاد 18

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 676 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و نسبت به دو روز گذشته تغییر قیمت نداشت. خانواده کوییک هم امروز در بازار شکل نوسانی داشت و با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» بدون تغییر در بازار 390 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم با افزایش 6 میلیونی 395میلیون تومانی شد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا صندوق‌دار» امروز 388 میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت. «تیبا هاچ بک EX» هم بدون تغییر 379 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 398 میلیون تومان قیمت‌ خورد و کاهش قیمت نداشت.

اقتصاااد 18

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی