قیمت خودروهای داخلی در بازار

عبور «دنا پلاس توربو اتوماتAT » از کانال 900 میلیونی‌ها + جدول قیمت

کدخبر: ۶۲۷۹۴۹
اقتصادنیوز: پرطرفدارهای ایران خودرو و سایپا امروز 23 دی ماه شکل نوسانی داشتند و با این شرایط برخی از خودروها رشد قیمت را تجربه کردند و برخی نیز با کاهش راهی بازار شدند، اما در این میان تعداد محدودی از خودروها هم تغییر قیمت نداشتند.
عبور «دنا پلاس توربو اتوماتAT » از کانال 900 میلیونی‌ها + جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ فعالان بازار خودرو معتقدند تعطیلی و تق‌ولقی بازار یکی از عمده دلایلی است که موجب شده تا بازار امروز شکل نوسانی به خود گیرد. تعطیلی یکی در میان روزهای اخیر موجب شد تا به گفته فعالان بازار امکان کشف قیمت برخی خودروهای داخلی گرفته شود و با این شرایط شاهد نوسان در میان پرطرفدارهای ایران خودرو و سایپا باشیم. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد امروز دلار هم شکل آرامی داشت که این امر نیز می‌تواند بر نوسان قیمت خودروهای داخلی اثرگذار بوده است.   

با مقایسه قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز نسبت به 18 بهمن می‌توان گفت بازار شاهد رشد 7 میلیونی «دنا پلاس توربو اتوماتAT » بود و این امر موجب شد تا این خودرو بار دیگر از کانال 900 میلیونی‌ها عبور کند.

قیمت محصولات ایران خودرو  

 در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2 »، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT » مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز و نسبت به دو روز گذشته «پژو 206 دنده‌ای» 570 میلیون تومان  قیمت‌گذاری. «هایما S8» هم در بازار یک میلیارد و 850 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد در میان ایران خودرویی‌ها «تارا اتوماتV2»  امروز 895 میلیون قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌دهد در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «دنا پلاس 6 دنده توربو» 845 میلیون تومان قیمت خورد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم در بازار 907 میلیونی شد. بررسی‌‌ها همچنین نشان می‌دهد امروز «پژو 207 دنده‌ای» هم در بازار 725 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اقتصااااد 23

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، امروز «شاهینG» در بازار 685 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. در میان خانواده کوییک هم امروز در بازار «کوییک‌R دنده‌ای» 395 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک دنده‌ایS» هم 397میلیون تومانی شد. از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد «تیبا صندوق‌دار» امروز 387 میلیون تومان قیمت خورد. «تیبا هاچ بک EX» هم 376 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی بازار همچنین نشان می‌دهد «ساینا دنده‌ای S» هم امروز 404 میلیون تومان قیمت‌ خورد.

اقتصاد 23

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی