وضعیت بازار خودرو در روزهای پایانی سال+جدول قیمت

کدخبر: ۶۳۵۶۰۴
اقتصادنیوز: با نزدیک شدن به روز پایانی سال، همچنان خرید و فروش خودرو در بازار راکد است و اکثر مردم ترجیح می‌دهند معاملات خود را به سال آینده موکول کنند.
وضعیت بازار خودرو در روزهای پایانی سال+جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، نکته مهم اینجاست که یک هفته اخیر به خاطر افزایش نرخ دلار، قیمت خودرو روند صعودی داشته است که همین امر تعلل مردم را در خرید خودرو بیشتر کرده است.

علاوه بر این بررسی‌ها نشان می‌دهد در 6 ماهه گذشته، قیمت خودروهای داخلی و مونتاژی 25 تا 28 درصد افزایش داشته است و مشخص نیست در سال آینده قیمت خودرو به چه سمتی خواهد رفت.

خبر مرتبط
منتظر خودروهای ارزان باشید

اقتصادنیوز: شرکت چینی خودروهای الکتریکی اکسپنگ اعلام کرد که قصد دارد یک برند ارزان‌تر را راه‌اندازی کند و وارد یک بخش رقابتی بزرگ در میان رقابت شدید قیمت در صنعت خودروهای برقی شود.

البته کارشناسان خودرو معتقدند نوسانات قیمت در بازار خودرو متاثر از نرخ تورم و قیمت دلار است. اگر این موضوعات با تغییراتی همراه شود قیمت خودرو نیز افزایشی خواهد بود.

در حال حاضر خرید و فروش در بازار خودرو متوقف شده است و آن دسته از افرادی که نیازمند خرید خودرو بودند معاملات را انجام داده و مابقی افراد نگران از ضرر و زیان خرید و فروش خود را به سال آینده موکول کردند.

14021228134316272296432210

بررسی بازار نشان می‌دهد در قیمت‌های داخلی ثبات قیمت وجود داشته و در خودروهای مونتاژی نیز تغییرات قیمتی بسیار ناچیز است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید