بایدن:

تنها با حیله‌گری بازنده انتخابات خواهم شد

کدخبر: 366752
اقتصادنیوز: نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: تنها در صورت حیله‌گری در صندوق‌های رای بازنده خواهم شد.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از ایرنا نشریه هیل یکشنبه شب نوشت: جو بایدن در میان هوادارن خود در پنسیلوانیا گفت که فقط حیله‌گری به شکل ارعاب رای دهندگان می‌تواند مانع پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری شود.

بایدن افزود: از رای دادن اطمینان حاصل کنید زیرا تنها راه شکست ما این است که حیله‌گری در مراکز اخذ رأی صورت بگیرد، اما در هر حال من نتایج انتخابات را می پذیرم.

حضور بایدن در میان هواداران و سخنرانی در مورد نحوه برگزاری انتخابات و تلاش‌های احتمالی ترامپ برای تقلب در انتخابات در حالی صورت می‌گیرد که "سدریک ریچموند" نماینده کنگره لوئیزیانا و مدیر کمپین انتخاباتی بایدن عصر یکشنبه گفت: بایدن نامزد دموکرات‌ها حاضر است اواخر این ماه با ترامپ مناظره دوم انتخابات ۲۰۲۰ را انجام دهد به شرطی که رییس‌جمهوری دیگر مبتلا به کرونا نباشد و پروتکل‌های ایمنی رعایت شود.

ریچموند افزود: می‌دانم که بایدن می‌خواهد دوباره با ترامپ بحث کند و آمریکایی‌ها فاجعه‌ای را دیدند که دونالد ترامپ در اولین مناظره داشت.

ریچموند به عنوان مدیر کمپین انتخاباتی بایدن گفت: رویکرد ما به شیوه نامه‌های بهداشتی درباره مقابله با کرونا تغییر نکرده است و در این زمینه به توصیه‌های متخصصان و دانشمندان آمریکایی عمل می‌کنیم.

به دنبال ابتلای ترامپ به کرونا و مرخص شدن وی از بیمارستان روز یکشنبه مدعی شد هیچ دارویی برای ابتلا به کرونا دریافت نمی‌کند. وی گفت من در بیمارستان نوعی آنتی‌بادی دریافت کردم که بسیار خوب عمل کرد.

تیتر یک
  • بررسی رکوردهای هفتگی آمارهای کرونا در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۰

    موج چهارم بیماری کرونا در ایران اوجی دوباره گرفته و شمار مبتلایان در هفته چهارم را به بیشترین حد خود از ابتدای شیوع…

از دست ندهید
بلیط هواپیما