اعلام نظر عضو کمیسیون فدرال انتخابات درباره ادعای تقلب

کدخبر: 371751
الن وینتراوب، عضو کمیسیون فدرال انتخابات گفت که می‌خواهد آمریکایی‌ها بدانند که در انتخابات امسال «در واقع هیچ شواهدی مبنی بر تقلب وجود نداشته است».

به گزارش اقتصادنیوز؛ آلن وینتراوب عضو کمیسیون فدرال انتخابات ادعاهای مطرح شده از سوی کمپین دونالد ترامپ مبنی بر وجود تقلب در انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد.

وینتراوب ساعتی پیش به سی.ان.ان گفت: "مقامات ایالتی، محلی و انتخاباتی در سراسر کشور واقعاً پا پیش گذاشته‌اند و شکایات بسیار کمی درباره نحوه اجرای این انتخابات وجود داشته است."

وی افزود: "تعداد شکایات همراه با مدرک، بسیار کم هستند، بگذارید صریح بگویم، در واقع هیچ مدرکی در مورد تقلب در آراء وجود ندارد. هیچ مدرکی مبنی بر صدور آرای غیرقانونی وجود ندارد. و شما مجبور نیستید که حرف مرا قبول کنید، زیرا مردم در سراسر کشور و کارشناسان غیر‌حزبی، این انتخابات را مذیت کرده و نحوه برگزاری آن را بررسی کرده‌اند. "

وینتراوب افزود: در حقیقت هیچ مدرکی درباره تقلب وجود نداشته است.

گفتنی است دونالد ترامپ و افراد نزدیک به وی از مدت‌ها قبل ادعای تقلب گسترده دموکرات‌ها در انتخابات ۲۰۲۰ را مطرح کرده‌اند و از زمانی که جو بایدن در مسیر پیروزی قرار گرفته، تمرکز وی بر این مدعا دوچندان شده است.

مناظره آخر بایدن و ترامپ

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما