استفاده جالب ترودو از عکس جنجالی برنی سندرز! + عکس

کدخبر: 388343
اقتصادنیوز: جاستین ترودو نخست‌وزیر کانادا، با استفاده از عکس جنجالی برنی سندرز در مراسم تحلیف جو بایدن، به مردم کانادا هشدار داد و سعی کرد به علت شیوع دوباره کرونا آن‌ها را به ماندن در خانه تشویق کند.

به گزارش اقتصادنیوز ، ترودو، این کار را با انتشار عکسی از خود هنگام حضور در یک کنفرانس مطبوعاتی  انجام داد، در حالی که درپس‌زمینه آن، عکس مشهور برنی سندرز که روی صندلی نشسته قرار دارد.

این عکس جنجالی توسط عکاس خبرگزاری فرانسه برندان اسمیالوفسکی، در مراسم تحلیف جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا گرفته شده است. این عکس، سناتور را نشان می‌دهد که روی صندلی جمع شده و دست‌هایش را که با دستکش بافتنی پوشانده را جمع کرده و همچنین یک کت زمستانی به تن دارد.

ترودو با اشاره به اتفاقی که اخیرا روی داد و ظاهر شدن پسرش در کادر تماس تصویری که او با رسانه‌ها هنگام کنفرانس مطبوعاتی داشت، نوشت: «پسرم همین یک مدت قبل حدود یک ماه پیش کنفرانس مطبوعاتی من را خراب کرد».

او با اشاره به ظاهر سندرز در بیرون از خانه‌اش بیان کرد:«اما اکنون زمان سفر نیست. در خانه بمان - و منظور من از آن خانه خودت است».

 ترودو به کانادایی‌ها هشدار داد که از سفر خودداری کنند و گفت ممکن است محدودیت‌های بیشتری برای مبارزه با همه‌گیری ویروس کرونا در گوشه و کنار وضع شود که پرواز از داخل کشور به خارج را دشوارتر کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما